Що нового?

Придбаний Обряд відкриття доріг (Richard)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 993 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 34.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
стикалися ви з наступним:
- перед вами закрилися можливості і перспективи, які ще недавно були вам доступні;
-замість того, щоб щось робити, ви стоїте на місці, оскільки немає ні сил ні бажання щось змінити у своєму житті;
  • всі ваші справи і проекти не розвиваються;
  • у вас впали доходи і клієнти не особливо активно заглядають до вас;
  • вам відмовляють у допомозі/сприянні, з вами не особливо сильно хочуть співпрацювати;
-ви намагаєтеся щось змінити у своєму житті, але топчіться на місці, так як все валитися з рук;
  • ви відчуваєте безвихідь, що краще вже позаду, і нічого хорошого у Вашому житті вже не трапитися;
  • у вас зриваються плани, хоча цього не повинно було бути;
  • у вас відсутній ріст і розвиток, наприклад, в кар'єрі-підвищення вам тільки сниться;
  • відчуття, що життя зайшло в глухий кут і т. д..
є щось подібне у вас?
Якщо так, то це може бути ознакою закритих доріг.
Звичайно, наявність одного або декількох пунктів з перерахованого вище ще 100% не говорить про те, що у вас є закриття доріг, але ймовірність велика, особливо, якщо це вже тягнеться певну кількість часу.

Як з цим боротися?
Звичайно, за допомогою магії. І в цьому семінарі я вам розповім про дієвий спосіб, який прибирає закриття доріг і, власне, відкриває дороги і можливості. Зазвичай, результат такої роботи проявляється дуже швидко-варто відкрити дороги, як життя відразу починається змінюватися на краще, причому зміни видно дуже і дуже швидко, що радує.
Метод, з яким я вас познайомлю, заснований на магії рун, магії свічок, магії заклинального слова, тобто, включає в себе кілька компонентів і за рахунок такої комплексної роботи дає максимально сильний результат. Цей обряд зможе освоїти навіть новачок, так як я всі пункти детально і зрозуміло буду розписувати.

що ми будемо вивчати:
  • поняття" закриті/відкриті дороги " - що це таке, як проявляється в житті
  • причини виникнення ефекту" закритих доріг " - магічний і психологічний аспекти
  • рунічний обряд відкриття доріг в декількох варіантах виконання (для себе, для іншої людини, і метод дистанційної роботи по фото)
https://privatelink.de/?https://magiya-taro.com/viewtopic.php?f=542&t=10911&p=114899&hilit=семинар+Обряд+открытия+дорог#p114899
 
Угорі