Що нового?

Придбаний Очистися від паразитів і живи без паразитів (Надія Семенова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 144 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Очистися від паразитів і живи без паразитів

Методики очищення від паразитів і протипаразитного харчування, а також відновлення організму після чистки.

У новому, доповненому виданні книги описані нові походи, що застосовуються для відновлення екологічного порядку в біосистемі людина, додані також напрацювання школи здоров'я за останні п'ять років.

Календар Здоров'я 2015. Роздільне харчування в колі року 2015. Щоденне очищення
Перед вами не просто кулінарна книга, а трактат про фізіологічному способі харчування.

У ній викладені нові підходи до здоров'я через харчування. Вимога часу-створити в організмі людини "чисті ріки води". Чиста вода в організмі в достатній кількості звільняє людину від всіляких болів в ногах, в кістках, в серці, в нирках і т.д. Методи очищення, гідратація, зрошення кишечника - це вимивання всіляких шлаків з усіх куточків нашого тіла. Чисте тіло треба правильно, фізіологічно нагодувати. Головне-не порушити найтоншої технології перетравлення їжі в шлунково-кишковому тракті хімічно несумісними поєднаннями продуктів, не допустити забруднення організму завалами неперетравленої їжі.

Серйозної шкоди здоров'ю людини завдають паразити, що забруднюють організм і знищують харчові ресурси. У книзі широко представлені продукти харчування з протипаразитарними властивостями.

Підбір продуктів в меню відповідає сезонам року, біосферним ритмам, можливостям людини переробляти протягом року тваринні білки. Календар харчування зорієнтований на церковне коло року.

Чиста правда про брудному кишечнику і про дисбактеріозі

Дисбактеріоз-хвороба століття, від нього сьогодні страждає чи не кожен. Книга надії Семенової присвячена якраз цій темі. Що є причиною появи цієї тяжкої недуги і як від нього позбутися, як зберегти здоров'я ШКТ - на ці питання ви отримаєте відповіді, прочитавши книгу "Чиста правда про брудному кишечнику і про дисбактеріозі".

Надія Семенова
  • кандидат біологічних наук,
  • дійсний член Російської академії природничих наук,
  • дійсний член Міжнародної академії"про природу і суспільство",
  • відома народна цілителька і основоположник в Росії формули здорового роздільного харчування і правильного способу життя,
  • успішно продовжує вести в місті-курорті Сочі свою школу "Здоров'я", робота якої допомогла багатьом людям знайти душевне і фізичне здоров'я і спокій, впевненість у завтрашньому дні.
https://privatelink.de/?http://zdorov.seva.pro/semenova_na
 
Угорі