Що нового?

Придбаний Онлайн-курс з перманентного макіяжу губ Wow-Lips (Маріка Суха)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6247 ГРН
Учасників: 0 з 36
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 180.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
унікальний онлайн-курс з перманентного макіяжу губ, де ви всього за 1 тиждень навчитеся створювати ідеальні красиві губи з рівномірним оксамитовим фарбуванням і зможете виділятися серед безлічі фахівців з перманентного макіяжу

Вам це знайоме?
  • не виходить якісно відмалювати ескіз губ
  • При роботі не задоволені контуром
  • труднощі з підбором пігменту для губ
  • Страх працювати без анестезії
  • не знаєте як робити правильне натяг
  • пігмент на губах виглядає нерівно і негарно
  • немає можливості відвідувати курси в інших містах
  • не виходить гарний колір на темних і холодних губах
  • не можете правильно поставити руку
  • не знаєте як правильно опрацювати приконтурний простір
  • не розумієте чим відрізняється обладнання між собою і який результат воно дає при роботі
  • задаєтеся питанням, Як підібрати фотографії і як їх обробляти для портфоліо
всі ми були на першому етапі, все з чогось починали.Всі ми проходили власні помилки і натикалися на перешкоди. І всі ми одного разу бачили роботи своєї мрії і хотіли навчитися робити також
Якщо ви працюючий майстер, який хоче підвищити свій рівень і робити ідеальні красиві губи з оксамитовим фарбуванням, то приходьте на мій курс
Я пройшла величезну кількість навчальних майстер-класів, на все було витрачено не тільки безліч фінансів, але і велика кількість часу-поки я досягла того результату, який мені почав подобатися! І ви можете пройти такий же довгий шлях, а можете прийти на мій курс і отримати всі мої знання і навички всього лише за тиждень.

Онлайн-курс-це прекрасна можливість отримати необхідні вам навички без зайвих витрат на поїздку і проживання
У вас є можливість вчитися з будь-якої точки світу і підвищити якість своїх робіт вже з першого дня навчання

  • розбиратися в апаратах і принципах роботи
  • ми розберемо з вами 5 основних аспектів майстра без яких не буде ідеальних робіт
  • навчимося красиво і швидко малювати ескіз за допомогою червоного олівця і без нього
  • закріплювати і фіксувати форму
  • поговоримо, що хоче клієнт і як задовольнити його потреби
  • Що таке правильне перенесення ескізу
  • Правила роботи з органікою і неорганікою
  • укладання пігменту без плям і стиків
  • навчимося створювати оксамитовий прокрас
  • Як правильно працювати з білим валиком
  • Красиво фотографувати
  • поставимо руку не виходячи з дому
https://privatelink.de/?http://marikaonline.ru/wow-lips/
 
Угорі