Що нового?

Набір учасників [Онлайн-школа таємниці життя] Жіночий оргазм від А до Я пакет живий потік (Анаель Гор)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 12500 ГРН
Учасників: 0 з 97
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 134 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Курс для жінок і дівчат які мріють розкрити нові грані чуттєвого задоволення, космічних оргазмів і наповнити своє сексуальне життя новими відчуттями. Хто хоче відчувати себе наповненим життям і яскравістю своїх бажань і дізнатися, в чому її унікальна сексуальність. Викладач школи" таємниці життя " Анаель запрошує вас запустити живий потік дбайливої і активної трансформації жіночої сексуальності.

Програма курсу-це поодинокі і парні практики, які допоможуть урізноманітнити інтимне життя і почати досягати жіночих оргазмів. Ви дізнаєтеся, як відкрити свою унікальну природу. Наповнюватися енергією і життєвими силами. Набути впевненості у своїй привабливості, відчувати і отримувати задоволення від близькості з чоловіком і від життя в цілому.
заняття 1. Здрастуй моя унікальна сексуальна природа

  • Формування мотивації на програму і змін, пов'язаних з жіночим задоволенням. До чого хочу прийти, цілі і завдання.
  • сексуальне здоров'я жінки, що на нього впливає і як зміцнювати. Прибираємо токсичні аспекти.
  • статева конституція або сексуальний темперамент. Визначення себе.
  • Психо-сексуальний розвиток жінки. Що важливо знати?
  • нове знайомство з Йоні.
  • тілесна сексуальна практика"Здрастуй, моя Йоні"
заняття 2. Жіноче тіло і сексуальність/оргазм

  • аноргазмія. Що це?
  • Створення допоміжне ресурсу в роботі. Чарівний браслетик.
  • Розширення навички органічного рефлексу.
  • типи сексуальної мотивації.
  • Цикл сексуального контакту. Біологічна складова і психологічні компоненти. Блокування руху сексуальної енергії, як полагодити?
  • Все що потрібно знати про жіночий оргазм, щоб розуміти центральну, проблемну ланку і працювати саме з ним, відновлюючи роботу всієї системи.
  • інтимні м'язи, інтимна гімнастика і посилення відчуттів під час сексу.
  • розкриття і розвиток чутливості ерогенних зон. Нові можливості жіночого тіла і його сприйнятливості до задоволення.
  • тілесна сексуальна практика"живі оргазми в живому тілі"
заняття 3. Збудження під мікроскопом

  • що включає і зупиняє саме мене?
  • Веселка оргазму
  • емоції, що блокують сексуальність: сором, вина, образа.
  • техніка "Каляка-маляка". Робота з соромом.
  • трансформація внутрішнього Критика-контролера.
  • Емоційний інтелект. Зцілення пошкоджених почуттів і емоцій (жадібність, ревнощі, заздрість).
  • Медитація "З'єднання з початковою жіночою природою".
  • тілесна сексуальна практика"Карта чутливості тіла"
  • Практика "зцілення енергоцентру Матки"
Заняття 4. Збудження під мікроскопом

  • яких відносин ти хочеш і які отримуєш. Закриття минулих відносин.
  • ставлення до статевого члена. Проективна техніка.
  • імпринт сексуального лібідо.
  • будова статевого члена. Лінгам масаж.
  • колесо сексуального балансу.
  • Медитація"З'єднання з початковою чоловічою природою"
  • тілесна сексуальна практика"Активація внутрішніх органів"
Заняття 5. Фантазії і сексуальність/оргазм

  • розкриття і розширення сексуальних фантазій. Робота з різними рівнями фантазій. Інструменти і техніки для формування і розвитку еротичного і сексуального лібідо.
  • фантазії-як пусковий механізм жіночого оргазму.
  • Створення ерогенної папки.
  • Медитація"мій найкращий секс"
  • тілесна сексуальна практика"вихід з тиші"
Заняття 6. Переконання і сексуальність/оргазм.

  • Робота з сімейними сценаріями і формування нових переконань і системи цінностей щодо сексуальності і права на насолоду. Робота з дитячими травмами і забороною на сексуальну насолоду.
  • Практика "сексуальне розкріпачення через мистецтво фотографії"
  • Практика "Активація енергоцентру Матки"
Заняття 7. Відносини і жіночність/оргазм

  • трансформація поля тяжіння.
  • жіночі ролі та їх баланс. Архетипи.
  • Богиня сексуальності.
  • Практика "Секс без проникнення"
заняття 8. Техніки сексу і оргазм/сексуальність

  • технічні рекомендації в розширенні діапазону прийнятності, пози, руху, способи і види стимуляції для максимального результату під час статевого акту.
  • сексуальні іграшки як помічники жіночого оргазму. Рекомендації партнеру по продовженню статевого акту, техніки і технічні пристосування.
  • Сексуальні ігри та способи посилити сексуальне бажання і збудження в парі. Профілактика нудьги у відносинах і вплив звички на ослаблення почуттів.
  • тілесна сексуальна парна практика"я бачу тебе"
https://privatelink.de/?https://edu.taynizhizni.ru/zhivieorgazmi_2021?gcao=20957&gcpc=a61f4&utm_source=ih&utm_medium=258920&utm_campaign=0&utm_term=8451290
 
Угорі