Що нового?

Придбаний Опрацювання фінансових блоків + гіпноз-маркетинг для психологів (Денис Лузін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 2 з 23
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 49.9 ГРН
9%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Проработка финансовых блоков + гипно-маркетинг для психологов (Денис Лузин)


опрацювання фінансових блоків в гіпнозі
Опрацювання фінансових блоків + гіпно-маркетинг для психологів, коучів і гіпнотерапевтів.
  • працюєте за копійки з токсичними клієнтами?
  • боїтеся, що якщо підвищите розцінки, то всі клієнти розбіжаться?
  • хочете працювати з VIP клієнтами, але не знаєте, як їх залучати?
  • впевнені у своїй експертності, але щось всередині заважає вам більше заробляти?
  • Страх виділятися і просувати себе?
  • "гроші — зло", "багаті — погані", "багатим бути небезпечно" та інші таргани міцно засіли між ваших півкуль?
  • невпевненість у своїх силах і можливості заробляти більше?
  • продажі-це не солідно, мою експертність все самі помітять і знайдуть мене самі ... років через надцять ...
  • 80% часу витрачаєте на пошук клієнтів, а не на реальну роботу?
  • Не знаєте як вирватися з лап прокрастинації? Швидко настає "вигорання"? Довго відходите після емоційних сеансів?
є можливість позбутися від усієї цієї гидоти прямо під час вправ в ході перегляду запису тренінгу. Буде багато практики, групових занурень. Мінімум води і повторення загальновідомих істин.

У минулому я керував рекламним агентством (Intlab Digital Agency), тому зміг застосувати знання маркетингу в ніші гіпнотерапії, і в тому числі завдяки цьому мій проект так вистрілив. І я готовий поділитися цими знаннями з вами. Крім опрацювання негативних глибинних переконань, пов'язаних з грошима, розберемо також тонкощі гіпно-маркетингу — конкретну стратегію і покрокові тактики просування своїх послуг. Як залучати VIP клієнтів. Позиціонування.

Блок з маркетингу призначений в першу чергу для професіоналів допомагають професій — психологів, коучів, гіпнотерапевтів і т.д. але буде корисний і будь-якому бізнесменові або взагалі будь-якій людині.

https://gipnozbright.com/product/denezhnyj-gipnomagnit/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі