Що нового?

Придбаний Опрацювання психосоматики за методом Макулова + гіпнооргазм 2020 [Володимир Макулов]

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 7000 ГРН
Учасників: 4 з 100
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 72.8 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Прoрабoтка психoсoматики пo метoду Макулoва + гипнооргазм 2020 [Владимир Макулов]

Обіцяє нову індукцію.

І виклик оргазму в гіпнозі.


Почали використовувати на семінарі нову індукцію.

На даний момент це єдина науково підтверджена індукція в світі дає доступ до ЦНС.

Далі буду давати її як основну, і індукція Елмана йде на заслужений відпочинок.


У зв'язку з обмеженнями, що діють на території РФ при проведення очних заходів, навчання тимчасово переведено на онлайн-формат.


Онлайн навчання-це не покупка запису, це повноцінна участь в освітньому процесі через відеотрансляцію.


Після семінару надається необмежений доступ до відеозапису трансляції для переперегляду.



ОПРАЦЮВАННЯ ПСИХОСОМАТИКИ

ЗА МЕТОДОМ ВОЛОДИМИРА МАКУЛОВА

Чого конкретно ви навчитеся?

Коли я починав навчання "опрацювання психосоматики за методом Володимира Макулова", то орієнтувався на психологів, психотерапевтів, лікарів. Я навіть планував запрошувати їм на семінар додатково клієнтів на відпрацювання.

Але перший же семінар показав, що у кожного хто до нас приходить на навчання, є достатня кількість реальних власних проблем, вирішенням яких ми і займаємося.

Це перший в СНД семінар де з нуля за чотири дні вас навчать проводити реальні консультації з тестом результату. Тому що я особисто пояснюю і показую кожен етап опрацювання цілком.

Занурюємо в стан редагування досвіду

Діагностуємо проблему
Проводимо опрацювання
Обов'язково тестуємо результат
І на завершення-супервізія
Таким чином після закінчення семінару учасник на собі переконується в ефективності методу.

Саме системний підхід на відміну від вивчення окремих технік, дозволяє учасникам вже після закінчення п'ятого дня проводити результативні опрацювання. Навчальні не просто слухають лекції, вони проходять крізь процес перетворення знань в навички, який складається з:

Детальний розбір теорії
Демонстрація на учасниках
Самостійна робота в парах
Супервізія з тренером
Відповіді на питання
володіє найбільш повним на території СНД освітою по гіпнозу і є сертифікованим в США фахівцем.

Має досвід клінічної практики і досліджень: занурення до стану наркозу лікаря з виміром на енцефалографі в Боткінській лікарні, відновлення наркозалежної у Військово-медичній академії, опрацювання важкої психосоматики у відділенні неврозів в Харківському ЦКЛ, робота з важкою формою заїкання, занурення на вулиці, робота з екземою з відстеженням результату, занурення скептично налаштованих журналістів, естрадних виступів, занурення в ультра глибокі стадії і багато іншого.

Ні, я не медик (психосоматолог і лікар не одне і теж), але активно співпрацюю і навіть навчаю лікарів опрацювання психосоматики.

Ми показуємо всі стадії опрацювання безпосередньо на учасниках семінару і потім вони опрацьовують один одного.

Трансовий оргазм (3 види виклику оргазму в трансі).

Опрацювання психотравми на шести рівнях
Робота з кривими життєвими стратегіями
Включення в закриту групу випускників

Повні стратегії Роботи до результату з:

Прокрастинацією
Відсутністю мотивації
Ожиріння
Тютюнопалінням та алкоголізмом
Фобія
Депресія
Неорганічної втратою ерекції
Заїкання
Алергія
Псоріаз, екзема
Панічними атаками
Емоційною скутістю

Продажник
http://www.makulov.com/seminar/
 
Угорі