Що нового?

Набір учасників [Оптимізація життя] Топ - 10 помилок в расхламлении і організації простору (Євгенія Ізотова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 114 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

що Ви отримуєте, набуваючи практикум?
  • запис практикуму у вічний доступ (Тривалість — 1 година 4 хвилини)
  • Робочий зошит" робота над помилками " — для роздруківки і опрацювання своїх помилок в наведенні порядку
Іноді мені пишуть:
"Якби у мене була чарівна паличка, я б змахнула їй і загадала, щоб вдома назавжди „законсервувався“ порядок! )) Це ж яка буде економія часу і сил!

Ну що ж-я згодна
Але як організатор простору я знаю: нехай чарівної палички не існує-але принципи організації простору допомагають легко підтримувати порядок!
Не зливаючи на прибирання годинник свого часу, тонни сил і нервів! Майже як за помахом чарівної палички

з чого почати?
З пошуку своїх помилок. Якщо прибирання вимотує, а безлад здається вічним — значить щось ви робите не так. І це щось можна оптимізувати!
Я допоможу знайти і усунути ваші помилки-в вебінарі-практикумі "ТОП-10 помилок в расхламлении і організації простору"!

прослухавши цей вебінар, ви:
  • дізнаєтеся, які у вас є проблеми з порядком і організацією зберігання — саме через них прибирання краде стільки часу!
  • вивчіть помилки, через які порядок тримається пару днів... або пару годин
  • намітіть свій план виходу з кризи!
ведуча: Євгенія Ізотова.
Професійний Організатор простору і коуч.

Творець онлайн-школи оптимізація життя.

З 2017 року допомагає жінкам організовувати простір вдома і оптимізувати побут на онлайн-курсах.

Навчила близько 1000 учениць з 16 країн і 3 континентів.
Автор блогу про організацію дому та життя optimiziruem.com. щомісяця його читає 30.000 чоловік.

Блог увійшов в Топ найбільш надихаючих російськомовних блогів про організацію порядку за версією проекту "Все на місцях"

Спікер конференції TEDx. Тема - " Теорія хаосу. Як не втратити себе серед мотлоху?"
Давала інтерв'ю про расхламлении і мінімалізм для Psychologies
Автор ряду статей для порталу "жити цікаво"
Регулярно проводить в Вк гри і марафони про расхламлении, організації будинку і життя.
https://privatelink.de/?https://kurs.optimiziruem.com/offer/top-10-oshibok/top-10-oshibok-sale-j20
 
Угорі