Що нового?

Придбаний Оргії розуму. Тариф-Лайт (Галина Тимошенко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5148 ГРН
Учасників: 0 з 101
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 53 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ви отримаєте:
  1. Модуль "стратегічне мислення"
  2. Модуль "тактичне мислення"
програма для вас, якщо ви:
  • хочете навчитися думати
  • нескінченно безрезультатно прокручуєте одні й ті ж думки в голові
  • губитеся і плаваєте в простих і не дуже простих життєвих питаннях
  • боїтеся виглядати нерозумно, не впевнені в собі
  • вмієте і любите думати
  • глибоко цікавитеся людьми і світом, обожнюєте логіку
  • скептичні до авторитетів
  • хочете стати максимально "продуманим" професіоналом
що буде:
  • Навчіться чітко формулювати думки, щоб швидше знаходити рішення, краще розуміти себе і сильніше впливати на людей
  • злетить впевненість у своєму розумі
  • Зникне залежність від чужої думки
  • Подвоїться Особиста ефективність
  • зможете точно і ясно висловлювати думки, станете набагато переконливіше і впевненіше в дискусіях
  • Навчіться читати інформацію про людей щодо їхньої поведінки
  • Захистіть себе від психосоматичних захворювань, адже більшість проблем від голови
  • підвищите ефективність і продуктивність, зможете досягти великих результатів на роботі
  • зрозумієте, що таке щастя, зможете зробити його своїм щоденним способом життя
ви знайдете відповіді на питання, які мучать вас роками:
  1. Як позбутися від сумбура в голові, щоб люди розуміли те, що я хочу до них донести?
  2. Як позбутися сумніву в своїх рішеннях і діях, від страху зазнати невдачі?
  3. Як позбутися від залежних відносин, від роздратування і страждання, яке вони приносять?
  4. чому я постійно роблю одні й ті ж помилки, як вийти з цього замкнутого кола?
  5. чому я боюся висловлювати свою думку? Чому я так залежу від думки оточуючих?
  6. Як позбутися від почуття нікчемності? Як зрозуміти, що я насправді хочу робити по життю?
  7. Як знаходити точні, оригінальні ефективні рішення для будь-якої своєї життєвої задачі?
  8. Як швидко розуміти, що відбувається, вловлювати суть явищ, прогнозувати поведінку людей?
Формат курсу-аудіо.

https://privatelink.de/?https://online.minassi.club/reason/special?gcmes=7667903723&gcmlg=2855454#price
 
Угорі