Що нового?

Набір учасників Основи копірайтингу для реального бізнесу (Павло Берестнєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 315.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор




Даний тренінг присвячений основам копірайтингу саме для реального, НЕ інфобізнес. Хоча для нього теж підійде, але упор буде зроблений на реальному бізнесі – продажу товарів і послуг. Сьогодні часи важкі, грошей у клієнтів практично не залишилося, і переконувати їх вкластися в покупку того, що Ви продаєте, стає все складніше і складніше.

Первинна іронія ситуації полягає в тому, що ваші клієнти, у яких є реальна потреба у ваших товарах і послугах (і гроші на них), все одно їх куплять. Але вони з погіршенням свого фінансового становища стали обачнішими і"важче". Вторинна іронія в тому, що вони куплять їх не у тих, у кого товари і послуги об'єктивно краще, а у тих, хто дохідливіше пояснить, чому справу потрібно мати тільки з ним, а не з конкурентами.

Ось цьому-то поясненню в письмовому вигляді ми і будемо вчитися на тренінгу під назвою "основи копірайтингу для реального бізнесу".

Тренінг побудований на численних прикладах з практики – моєї особистої бізнес-практики (студія сайтів, фірма з обслуговування мереж підприємств, ЮРИДИЧНА КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА і багато чого ще) і досвіду моїх колег і учнів.

Ви почуєте багато такого, чого не очікуєте почути. Практичний Копірайтинг для реального бізнесу сильно відрізняється від копірайтингу книжкового. Постійним передплатникам КП прекрасно відомо, що Інфобізнес ніколи не був (і не буде) основним джерелом моїх засобів до існування, тому на своїх тренінгах я викладаю матеріал таким, яким він повинен бути для практики бізнесу, а не таким, яким він повинен виглядати, щоб його купували в гонитві за чарівними таблетками.

програма тренінгу:

заняття 1-Що може і чого не може Копірайтинг для реального бізнесу (правда і вигадка), а також про "наш" і "буржуйський" Копірайтинг.

На цьому занятті ми розберемо, чому у підприємців не виходить використовувати дорогоцінні копірайтерські методики в їх бізнесі, що заважає і як зробити так, щоб вони почали працювати і поповнювати вашу касу і розрахунковий рахунок.

заняття 2-Правила і принципи ефективного копірайтингу-складаємо ваш особистий копірайтерський кодекс, який зробить ваш бізнес успішним.

Є ряд чітких правил і принципів, які ви повинні не просто засвоїти, а звести в керівництво до дії. Я називаю Звід таких правил "особистим копірайтерським кодексом". Будете їм слідувати - будуть працювати будь-які копірайтерські речі, не будете-навіть самі діамантові знання і методики вам не допоможуть.

заняття 3 - Як написати ефективний скрипт для холодних дзвінків, канву для переговорів, що продає презентацію та ін.

На цьому занятті я дам вам універсальну методику підготовки будь-якого письмового документа. Замість того, щоб витрачати години і дні на відвідування тренінгів, вебінарів і читання тонн книг (в більшості своїй непотрібних), приділіть цей час адаптації даної методики до Вашого бізнесу і її практичну відкатку – і все у вас вийде. Результат вас просто потрясе. Вона проста, і саме ця простота часто обманює, ми схильні все ускладнювати і в підсумку як той персонаж з притчі, нишпоримо в пошуках алмазних покладів по всьому світу, прогледівши те, що вже лежить під ногами.

Заняття 4-Як скласти комерційну пропозицію, прочитавши яке, клієнт вибере саме вас, а не Вашого конкурента.

На цьому занятті ми розберемо, чому Вбивча фраза клієнта "відправте мені комерційну пропозицію, я подивлюся" – не вирок і не відмазка, і як в даній ситуації діяти за допомогою грамотно складеного пропозиції, щоб угода відбулася. У багатьох випадках укласти угоду все-таки вийде, якщо правильно все зробити.

Заняття 5-ефективні копірайтерські інструменти для реального бізнесу - що вони таке, навіщо потрібен кожен з них і як ними користуватися.

Вам не потрібні сотні інструментів. Вам потрібно вибрати з десяток і сформувати свій власний копірайтерський арсенал, який буде працювати саме у вашому бізнесі. І на цьому занятті ми цьому навчимося.

Заняття 6 - відповіді на питання

А питань у вас виникне чимало.

https://privatelink.de/?https://kir-prod.ru/product/osnovy-kopirajtinga-dlya-realnogo-biznesa/
 
Угорі