Що нового?

Набір учасників Останній захід. Набір маси (Ернст Нейман)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 79.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Для спортсменів і всіх бажаючих збільшити свій м'язовий потенціал.


П'ять років тому я провів свій перший освітній тренінг, присвячений набору м'язової маси і тренувань в цілому.

Мета-максимум можливих м'язів за найбільш короткі терміни, без застосування фармакології, без впровадження сумнівних технік, без радикальних методів і тонн спорт.Піта

Вже тоді я знав, як мислять люди (зокрема спортсмени-аматори) і розумів наскільки сильно їх координати в світі спорту відрізняються від того, що є насправді (і того що є в головах у професіоналів)

Тому результат залишає бажати кращого.

Разом з цим я дивився на модних в той час спікерів/тренерів/спортивних.діячів і відчував абсолютне здивування

Що вони розповідають і до чого долучають населення.

Адже це абсолютна гейнеро-протеїнова тупість не подається ніякій логіці і фактам

І було зрозуміло коли за даними лекалами діяли в 70-их в США і в 90-их в Росії, але чому це культивують досі, залишалося для мене загадкою

Завдання вирішуються навіть не близько до тієї площини
Десь в кілометрі від речей, які можуть дати зростання м'язів і фізичних показників.

Немов полювання на качок на безкрайніх просторах Аляски

Можна, але навіщо?

Це стало відправною точкою.
З'явилося бажання змінити усталений підхід і торкнутися теми набагато глибше ніж це роблять зазвичай.

До того ж, я ж не випадковий глядач, а людина пройшла тривалий спортивний шлях.

У 15-16 років був немов сирий сірник, вагою 66-68 кг, не міг і потиснути штангу з двома млинцями по 15 кг

Через півтора року (трохи менше) моя вага вже становив 91-94 кг, відривав штангу в 140 кг на жимі, 160 на приседе і 180 на становий, причому присідання і станова в робочому підході на 8-10 повторень.

Знали мене за старим виглядом, в'янучи від безсилля, хотіли знати на яких стероїдах я сиджу і що саме колю в свої масивні стегна (вони особливо виділялися на тлі всього іншого).

Крім розуму і завзятості нічого гарувати не довелося.
Це були на 100% застосовувані знання.

Чи не генетика, або гри з якимись складними, незрозумілими речами.

Тільки систематизація і відповідальний підхід до справи, що вимагає закономірної віддачі.

Зараз прийшов час закінчити тим з чого я колись починав.
Повністю переробивши (вважай створивши заново) ту ж систему.

І якщо раніше в тренінгу був стиль Роккі Бальбоа з тривалим і численним нахлестом атакуючих дій і маневрів.
То тепер, це стиль Роккі Марчіано.

Один панч-один КО.

Причому в кар'єрі у легендарного Роккі їх було 43 (з 49 перемог в 49 боях), так що орієнтир на схожий відсоток корисності заявлений.

Про що конкретно буде Захід?

Щоб набирати дійсно багато і досить якісно (як силових, так і фунтово-м'язових показників) слід розібрати 7 пунктів

1. Прогресивність поживних схем і фішок
Що є протягом дня, перед і після тренувань, який раціон підходить найбільше, на що робити упор в тій чи іншій дієті і чому різні кето-дієти не працюють

2. Оптимальний вид тренінгу
І всі пов'язані з ним речі, включаючи одяг, спорядження, передтренувальні та післятренувальні маніпуляції

Половина від загальної тренувальної ефективності завжди лежить на плечах всього того, що не є тренуванням в класичному розумінні, цьому пункту буде приділено особливу увагу

3. Анатомічність вправ і їх варіативність

Величезна кількість вправ не потрібно середньостатистичній людині, атлету, вони безглузді, як на рівні біології (біомеханіки), так і на рівні біохімії

Я розповім, які слід відразу викинути зі свого репертуару, які використовувати в найпершу чергу і ті, що можна впроваджувати періодично для огранювання конкретних цільових м'язів і їх функціональності

Тут буде нещадне знищення 99% планів всіх тренерів (відніму шматок свіжоспеченого хліба)

4. Спортивні бади, трави, аптечні препарати

Немає ніде ширшого списку біохакерських тонкощів, як у спорті, тут можна багато чого придумати, і багато на що вплинути

Про найбільш робочих поєднаннях (в тому числі БАДів), які мені вдалося виявити за своє життя буде розказано в розгорнутому вигляді, так само поговоримо про те, на що не слід витрачати свій час і увагу

Махінацій і маніпуляцій в спортивному світі більше, ніж де б то не було, значить пройтися потрібно детально

5. АТФ, креатинфосфат, мітохондрії, м'язові волокна (різних типів), гіпертрофія, гіперплазія, гіперкомпенсація, адаптація до фізичних навантажень і багато з того, за допомогою чого реалізуються м'язи
Кожен етап важливий, будь-який механізм працює в сукупності складових його частин

6. Процедури, масаж, сон, секс, утримання, дихання і все те, що здатне тим чи іншим чином впливати на м'язові показники
Як формувати розпорядок дня, найважливіші механізми сну, а так само про те, що завдає найбільшої шкоди м'язам і процесу фізичного відновлення

7. Гормони, ферменти, нейромедіатори (а також пептиди)

Тріо (точніше квартет), що має ключову роль

Тестостерон, інсулін, ГАМК, гормон росту, гонадотропін і безліч інших речовин на яких стоїть будь-яка фізична активність

Як налаштовувати даний хімічний коктейль, і натуральним чином створювати біохімічні амбіції.

Причому якщо правильно постаратися, можна спокійно вийти на рівень усередненого любителя екзогенних гормонів і прийому тематичних таблеток))

Для наочності нижче прикріплюю дві свої трансформації
Друга була зроблена будучи веганом

Те до чого можна прийти за досить короткі терміни
Або, якщо ви вже такі, удосконалити свій метод, додати зверху

Захід відбудеться 29 жовтня Вартість: 2500р (за ціною місячного абонемента, упаковка гейнера/протеїну обійдеться дорожче)
Формат: 2 години відео + презентація

Написати в лс" rocky", оплатити участь, почати фізичну підготовку з найбільш кабальєрськими інструментами.

Років з го,
до переможного

https://privatelink.de/?https://vk.com/wall66129190_23006
 
Угорі