Що нового?

Набір учасників Пальто" крила для неї " (Катерина Коршун)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2023 ГРН
Учасників: 1 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 56.9 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
у цьому новому відео-курсі поєднані техніки валяння, конструювання і кравецькі прийоми.

Цей курс для Вас, якщо ви вже знайомі з основами валяння і мрієте розвиватися, вдосконалюватися у валянні далі.
Якщо ви хочете навчитися робити якісні речі з ідеальною посадкою.
Якщо Ваша мета-повсть, який виглядає вишукано і дорого.

Доповнення до відео:
  • докладний конспект з конструювання зі схемами;
  • список продавців матеріалів;
  • група підтримки у фейсбук.
Тривалість відео-6 годин. Курс для зручності розбитий на 10 частин.

Навчання ми почнемо з вибору матеріалів. Я розповім з чого краще зваляти пальто, які існують альтернативи. Поговоримо про вдалому кольорі, а також про необхідну кількість вовни і декоративних волокон.

Потім ми займемося побудовою основи пальто спеціально для вашої фігури. Почнемо з того, як правильно зняти мірки.
Потім крок за кроком ми зробимо конструкцію. Уважно дотримуючись моїх інструкцій ви обов'язково впораєтеся з цим. В результаті у Вас вийде основа пальто з урахуванням всіх особливостей вашої фігури.

Далі я навчу як внести в конструкцію модельні зміни, щоб Ваше пальто набуло характеру.
Підготуємо лекала і займемося валянням! Я покажу вам мій спосіб спрощеного валяння основи пальто-Вам вистачить і невеликого столу.

Окрему увагу приділимо унікальному декору коміра і спинки. Освоївши техніку створення цієї унікальної структури ви зможете використовувати її і в інших ваших виробах.

Далі я детально покажу збірку пальто і покрокову обробку кожної з частин пальто - рукава, кишені, блискавка і т.д. необхідно, щоб ви вже хоча б трохи дружили зі швейною машиною.

І останній штрих-підкладка! Вона додасть вашому пальто закінченість і шик.

Після оплати я вишлю вам посилання на скачування курсу і Ваш персональний ключ.
Курс не підходить для перегляду на телефонах і планшетах.
https://privatelink.de/?https://www.livemaster.ru/item/29272857-materialy-dlya-tvorchestva-video-kurs-palto-krylya-dlya-nee
 
Угорі