Що нового?

Придбаний [[Павліков про маркетинг] Телеграм-канал: монетизація (Олексій Павліков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2500 ГРН
Учасників: 0 з 11
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 236.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Телеграм-канал: монетизація
Інтенсив про те, як заробляти в телеграмі швидко і багато

Навчання без романтики: розбираємо найшвидший шлях до грошей

чому Телеграм
У 2023 році Телеграм – найкращий майданчик для авторів контенту в плані заробітку.

Як так вийшло:

Лютий 2022. Трапляються "всі події", Західні соцмережі відключають рекламу Для Росії – блокування, яку не обійти ніякими VPN.

Весна 2022. Рекламодавцям, в тому числі великим компаніям на кшталт Яндекса, раптово нікуди дівати рекламні бюджети. Починаються активні закупи реклами в телеграмі-єдиному майданчику, який показав вибухове зростання після блокування західних соцмереж.

Літо 2022. Ринок реагує на підвищення попиту, ціни на рекламу зростають. Пропозиція не встигає за попитом, і власники каналів навіть з невеликою кількістю передплатників починають щодня отримувати пропозиції розмістити рекламу.

До кінця 2022 року закупи в телеграмі стають для рекламних агентств одним з основних видів робіт. Попит продовжує зростати в рази швидше пропозиції, разом з ним ростуть і ціни.

за рахунок чого після інтенсиву ви можете отримувати з Телеграма максимум
На інтенсиві вчимося:

  • отримувати передплатників за мінімальною ціною. Уникаємо неочевидних підводних каменів, через які зливається частина рекламного бюджету.
  • продавати через канал власні продукти.
  • залучати перших рекламодавців максимально швидко, не чекаючи набору десятків тисяч передплатників.
  • робити разових рекламодавців постійними.
  • Вести канал так, щоб не бути прив'язаним до середньоринкових цін на рекламу і виставляти ту вартість, яку вважаєте адекватною особисто ви.
  • мінімізувати трудовитрати на ведення каналу.
посіви, Telegram Ads, залучення передплатників і все інше, необхідне для досягнення вищеописаного, буде детально розібрано.

Бонус: всі сподобалися мені канали учасників інтенсиву я безкоштовно прорекламую на своєму каналі. Вартість рекламного поста в ньому-від 34 тисяч рублів.


буде багато цифр і прикладів
В основі навчання-мій особистий кейс,. В місяць він мені в середньому приносить 300 тисяч рублів, при вкладеннях близько 100 тисяч рублів і 30 годин роботи.

Прибуток каналу зростає, але якби я пройшов такий інтенсив на початку свого шляху, зараз би канал приносив мені не менше мільйона

лірика
Мені ніколи не подобалися способи роботи "як у всіх" і завжди хотілося робити по-своєму, але щоб вийшло краще стандартного тому в ніші маркетингу середня вартість передплатника у всіх зараз 100 рублів, а у мене – 70. Тому при аналогічних моїм охопленням за рекламу беруть менше 10 тисяч, а я – більше 30. На інтенсиві я буду розповідати, як ламати систему, а не отримати середньенькі похмурі показники.

розклад
Відразу після реєстрації – отримуєте доступ в закритий чат зі мною і учасниками інтенсиву. Там можна задавати питання.

28 січня (субота), з 11:00 до 15:00 мск – основна частина інтенсиву. Вся інформація + відповіді на питання.

Доступ до матеріалів і закритого чату залишаються назавжди
https://privatelink.de/?https://tg-money.potok.life/
 
Угорі