Що нового?

Придбаний [peonnika] я вчуся читати. Тариф Лисичка професор з відео уроками 2021 (Анна Купріянова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 0 з 53
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 25.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ваша дитина навчиться читати за готовими планами занять та відео уроками!

що Ви отримуєте, взявши участь у марафоні:
  • ваша дитина навчиться читати за 30 днів!
  • Ви отримаєте комплексну програму, розроблену мною особисто.
  • це 35 найяскравіших, корисних, і приголомшливих ігрових днів з вивчення букв і навчання читання!
  • вже тисячі дітей навчилися читати завдяки цьому Марафону!
  • просто роздрукуйте матеріали і грайте з дитиною!
як проходить Марафон?
Матеріали
Ви отримуєте більше 400 сторінок авторського матеріалу для навчання читання + ігри на відпрацювання отриманих навичок + бонусні авторські ігри для закріплення отриманих знань

Особистий кабінет
Ви отримуєте доступ до Марафону на 1 рік в особистому кабінеті + можливість завантажити і зберегти всі матеріалу марафону + зворотний зв'язок і онлайн підтримку при виникненні питань

Відео уроки
Ви отримуєте 33 відео уроку з навчання читання, які ви включаєте дитині і йдете відпочивати, все інше я зроблю за вас + бонусне відео про те як вчити читання і які кроки потрібно пройти для цього

Механіка марафону
Крок 1
Ви дивитеся вітальне відео і граєте в звукові ігри.
Для того, щоб навчання читання пройшло гладко і еефективно, попередньо ви граєте в звукові ігри. Ви отримуєте набір ігор і можете грати в усі або тільки в ті, що сподобаються найбільше.

Крок 2
Ви вивчаєте кроки навчання читання і друкуєте роздатковий матеріал.
В особистому кабінеті вас чекає лекція по кроках навчання читання і більше 400-а сторінок роздаткового матеріалу. Скачайте і роздрукуйте його для занять.

Крок 3
Включіть відео-урок і дайте дитині роздатковий матеріал. Решта я зроблю за вас!
В особистому кабінеті вас чекає 33 відео-уроку по кожній букві + відпрацювання пройденого матеріалу . Я буду вчити вашу дитину читати граючи, всього по 15-20 хвилин в день.

просунутий рівень - для дітей, які вміють складати склади:

Тариф професор лисичка з відео-уроками для дітей 3,6-7 років

Ви отримуєте:

  • 33 відео уроку з автоматизації читання
  • 33 відео уроку з курсу Азбука в аплікаціях
    комплексну програму автоматизації читання за 30 днів. Від простого до впевненого читання!
  • Плюс додаткові матеріали та ігри в подарунок!
https://privatelink.de/?https://peonnika.ru/marafon_chtenie
 
Угорі