Що нового?

Набір учасників Перетворення фігури. Тариф Харчування + Тренування ( Марія Романова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1177 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 35 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

мій особистий супровід на шляху до вашої фігури мрії. Візьму за руку і проведу крізь нетрі фітнес-міфів, допоможу розібратися у всіх спірних питаннях. Інформація в інтернеті часто суперечить здоровому глузду, пора розставити всі крапки над i і перестати топтатися на одному місці. У мене немає групових стрибунців і рекомендацій харчуватися на 1300 ккал. Немає вимог" не їсти фрукти і молочку на ніч", я за Розумний фітнес і спосіб життя без ПП головного мозку
Старт першого числа кожного місяця.

Розкладемо по поличках всі питання по харчуванню (мікро - і макронутрієнти, дефіцити, психологія харчування, проблема заїдання, таймінг харчування, розподіл бжу протягом дня і т.п.) + всі секрети ефективного тренінгу (база, ізоляція, фуллбаді, Спліт, кругові). Складаємо план, відповідно до якого ви запитуєте у мене індивідуальне тренування (докладний текстовий опис + відео з технікою виконання). Далі я чекаю звіт по тренуванню, перевіряю і коригую техніку.



https://taplink.cc/mashulevich
 
Угорі