Що нового?

Придбаний Перевір свої сили в Telegram Дорвеях!

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 32000 ГРН
Учасників: 0 з 250
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 133.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Привіт форумчани!
Хочу надати вам свій курс який допоможе вам в короткі терміни увірватися в Telegram дорвеи.
Ніша дуже не нова але працює досі як години.

Увага-така можливість надається один раз за такі гроші протестувати і дізнатися про нішу все!

Скільки можна заробити приблизно через місяць працюючи 30 - 60 хвилин в день, а то і менше.

Різниця в часі буде залежати від якості ваших ключів, давайте про це детальніше.
Власне ключі і як їх шукати, які брати, від цього і буде залежати ваша прибуток.
підійшли до найцікавішого.

Що я пропоную в курсі?

В курсі розписаний сам процес створення дорвеїв. від реєстрації акаунтів, до пошуку ключів.
А так само багато іншого.
Давайте розповім детальніше.

1. Реєстрація акаунтів в принципі не складний процес, все що потрібно знати це де взяти телефони і який емулятор, звичайно є купа підводних каменів. З деяких сервісів відлітає 50% від реєстрації, а у деяких тільки 30% підкажу які краще використовувати. Від лежання каналів і чи потрібна вона.

2. Підготовка аккаунта здавалося б не складний процес, але на цьому етапі, якщо зробити щось не так можна втратити так 10% всієї партії акаунтів.

3. Найважливіше в цій темі, пошук потрібних ключів, я повторю саме потрібних ключів. Як де їх брати, як їх правильно відсівати і за якими критеріями. У цій темі можна працювати з білими ключами і отримувати набагато більше трафіку і менше банів ніж з адалт. Про все це детально розповім.

4. Чи є різниця в превью нашого дорвей каналу або немає? Чи ставити туди голу тітку або залишити порожній? Хто то говорить є, хто то говорить що немає, але навіщо гадати коли це буде в курсі)

5. Сама реєстрація та виробництво дорвеїв. Які посилання вставляти чи грає це хоч якусь роль на бани.

6. Як мінімізувати бани і ліміти.

7. Чому в цій темі дуже складно або практично не можливо перевалити за 500$ заробітку і скільки б акаунтів ви не спалили заробіток буде варіюватися від 100 - 500$ в Telegram є свої алгоритми, там теж стежать за натовпом халявщиків таких як ми і все це нівелюють. Але звичайно є способи як це обійти, про це і поговоримо про способи масштабувати, якщо це можна так назвати. Але тут у нас з'являється шанс вийти за ці рамки.

Чим приваблива моя складчина?

За невеликі гроші, яких зараз у багатьох немає... можна увійти в тему і подивитися, а чи потрібно воно мені взагалі?

А для кого то це стане першим заробітком або додатковим заробітком.

Якщо у вас є вільні 30.000 тис на тести і придбання потрібного софта, то ця складчина не для вас.
Хоча навіть якщо у Вас вже є досвід роботи в Telegram дорвеи дізнатися про найважливіший аспект цієї роботи ключах, думаю буде не зайвим)))
Бонус
100.000 дійсно стоять і потрібних в роботі адалт слів, які допоможуть в роботі.
Слова були відібрані спеціально під наші цілі, так що допомагайте з рекламою, щоб отримати його.
 
Угорі