Що нового?

Придбаний [[Перехід в так] Будилка-переходила. Тариф "Базовий" (Олена Реунова, Марина Тушевська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4412 ГРН
Учасників: 0 з 150
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 30.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Тариф"Базовий"

Все те, що ви бачите, створено вами, а саме вашими думками, які безконтрольно відтворюються вашим розумом. Ви можете погоджуватися з цим або не погоджуватися, можете дозволити вашому розуму грати в свою гру, а можете взяти управління процесом на себе.

Пропонуємо вам зробити перший перехід - "перехід в ТАК". У ТАК, як краще для вас, в ТАК, як ви визначили для себе. Перший перехід в чисте свідомість, в чисту думку.

Весь "перехід в ТАК" починається з нейтралізації програм розуму. Програми-це те, що захоплює і тримає вашу увагу, до чого ви періодично повертаєтеся. Програми викликають образи, претензії, хвилювання, страхи, емоційні переживання. Сильні програми змушують людину робити дивні речі, такі, що надалі сама людина не може зрозуміти: чому він це зробив. Якщо немає програм-ви просто вільно живете, переходячи з однієї події в іншу, насолоджуючись перебігом життя.

Все не випадково, і якщо ви читаєте ці рядки, значить весь світ підводить вас до пізнання себе, до розкриття вашого істинного я.

Нехай вам не все здасться ясним, але це тільки зараз. При нейтралізації програм, вивільняється велика кількість енергії, яка раніше витрачалася на підтримку ілюзії. Знімаються з очей шори. Ви починаєте ясно бачити, ясно чути. І головне - ви усвідомлюєте себе, як творця свого світу, свого простору. Ви пізнаєте себе як є-істинним.

І все це робить практика з дивною назвою Будилка-переходилка. Саме вона і робить ваш перехід у свідомість світу м'яким і непомітним для розуму. Ви раптом виявляєте себе в стані так.

БУДИЛКА-ПЕРЕХОДИЛКА це:
  • техніка, що пробуджує свідомість
  • вибудовування власної реальності
  • звільнення від сміття зі старих історій
  • вміння в моменті змінювати свій простір
  • нейтралізація програм розуму
  • вміння залучати бажане в своє життя
  • вміння усвідомлювати свої думки, слова, дії, свій шлях, себе, "Я"
  • ясне бачення
  • усвідомлення власної унікальності
вас чекає захоплююча подорож в світ під назвою "Я", в світ думки, в світ слів. Ласкаво просимо в Задзеркаллі дуального світу. А ми будемо поруч допомагати, пояснювати, відповідати на питання, просто розкривати будь-які "складності". І все це відеокурс "Будилка-переходилка".

в результаті відеокурсу ви ясно побачите і усвідомлюєте:

  • як працює думка
  • як саме ви думкою створюєте не тільки свій внутрішній стан, а й події у своєму житті
  • як змінюючи думку, змінювати навколишній простір
  • пізнаєте хто є я.
Ви навчитеся керувати розумом, думкою, чітко визначати свої потрібності і отримувати реалізації своїх думок зовні.
Ви раптом зрозумієте, що люди не такі, як ви собі їх уявляли.
Вас чекають дивовижні відкриття і усвідомлення власної унікальності.

програма:
  • Модуль 1. Практичне опрацювання програм соціуму
  • Модуль 1. Практичне опрацювання програм поколінь
  • Модуль 1. Що таке програми і як вони впливають на життя
  • Модуль 1. Як керувати розумом і задавати йому новий шлях
  • Модуль 1. Бачення програм. Набуття сили
  • Модуль 1. Мені Ні я. як знайти своє справжнє бачення
  • Модуль 1. Техніка, що змінює простір в моменті
  • Модуль 1. Три програми на тиждень-практика зміни в моменті ситуацій
  • Модуль 1. Чому може не виходити міняти програми. Розбір нюансів
  • Модуль 1. Коригуємо нюанси і виходимо "в люди". Бачимо зміни зовні
  • Модуль 1. Крик-найпоширеніша програма. Нейтралізація
  • Модуль 1. Техніка" сім радощів " – нейтралізація страхів і негативних програм
  • Модуль 1. Внутрішній БІГ. Стабілізація стану
  • Модуль 1. Пункт 1-починаємо формулювати свій намір в чистоті думки
  • закрита група на Facebook
  • Перевірка домашнього завдання
https://privatelink.de/?https://perexodvtak.ru/video/budilka-perekhodilka.html
 
Угорі