Що нового?

Набір учасників Персона. Пакет " з ментором "(Володимир Козлов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2390 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 497.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Створи щасливе життя, досягнувши соціального, матеріального і духовного балансу, з чітким алгоритмом інструментів від відомого психолога Козлова в.В. і з потужною підтримкою менторів, націлених на ваш результат за 5 тижнів навчання без великих енергетичних, тимчасових і грошових витрат.

курс "Персона" був розроблений в руслі інтегративної психології і багаторазово апробований в офлайн форматі в Росії, в Казахстані, за кордоном, не має аналогів, і побудований на новітніх досягненнях практичної психології, психології менеджменту та авторських ігротехніках.

програма курсу:

Модуль 1. Особистість і особистісний ріст

Результат: ви розкриєте себе з нового боку, глибоко вивчіть себе, знайдете цілісність. Зрозумієте свої базові цінності, ваш потенціал і відкриєте простір для особистісного самовдосконалення

Модуль 2. Психологія успіху
Результат: ви навчитеся дивитися на поняття успіх з різних позицій: в контексті культури і суспільства, в якому ви живете, ментальності, соціуму і особистості. Розкриєте фактори, які впливають на ваш успіх. Визначте стартові умови і виберіть стратегію, відповідну вашим реаліям

Модуль 3. Я-матеріальне
Результат: ви зрозумієте причини фінансових проблем, визначте ваш унікальний вектор розвитку, поставите і зафіксуєте цілі, і почнете свій шлях сходження на вершину матеріального успіху

Модуль 4. Я-соціальне
Результат: ви навчитеся аналізувати свій соціальний успіх за різними напрямками: професійне становлення, особистісні взаємини і суспільна значимість. Заглибтеся в кожну з цих сфер і зрозумієте, що важливо робити вже зараз, які знадобляться ресурси і почнете рухатися до своєї вершини

Модуль 5. Я-духовне
Результат: ви розкриєте розуміння того, що для вас успіх в духовній реалізації, поглибите пізнання певних тем життя: збільшення ступеня свободи вибору і почуття більш глибокого зв'язку з людьми і природою. Визначте свою місію і відповідно до неї вибудуєте свій шлях переходу з нинішньої точки на вершину духовного успіху.

Сайт, що продає:
https://privatelink.de/?http://zi-kozlov.ru/trainings/trainingdescriptions/persona
 
Угорі