Що нового?

Придбаний [PhotoCasa] Продає фотограф. Від зйомки до просування (Arma Grey)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 2 з 25
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 15.1 ГРН
8%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Відеокурс " продає фотограф. Від зйомки до просування" навчить вас знімати, обробляти фото, а також просувати свої роботи і себе, як професіонала.

Вже за плечима базовий курс фотозйомки, а ваші роботи далекі від досконалості?

Ви знайшли своє призначення в мистецтві фотографії, а тепер хотілося б почати заробляти улюбленою справою?

Вам легко знімати і робите ви це чудово, а ось подальша обробка кульгає?

Тоді наша пропозиція якраз для вас,а саме відеокурс " Фотограф, що продає. Від зйомки до просування". На ньому ви дізнаєтеся, як знімати, обробляти фото, а також як просувати свої роботи і себе, як професіонала.⠀

Переваги навчання:⠀
  • точна і чітка подача матеріалу, без ліричних відступів з розповідями про моє отроцтво і юність.
  • Вичавка тільки тих знань, які необхідні для успішної роботи фотографа.
  • більш ніж доступна вартість. Нижче тільки "безкоштовно".⠀
Автор відеокурсу Arma Gray: "Запуск я роблю у співпраці з журналом"PhotoCASA". Мій попередній курс, створений для них, до сих пір залишається лідером по зборах а новий обіцяє стати безпрецедентною акцією, так як просуванню ще жоден експерт журналу не навчав.

Не віриться, що можна поєднувати такі смішні ціни і гідне наповнення курсу? І мені не віриться, тому навряд чи я ще коли-небудь на це піду.⠀

Багато хто знає, що навчання у мене коштує в середньому 20 000 рублів, але в цей раз мені хочеться допомогти тим, хто тільки робить перші кроки в непростому світі фотографії. Я пам'ятаю себе на початку кар'єри, як гостро не вистачало грошей на техніку, курси, а бажання навчитися і вийти на інший рівень було величезним."

https://planeta.ru/campaigns/selling_photographer
 
Останнє редагування модератором:
Угорі