Що нового?

Придбаний [PhotoCASA] вибір локації, зйомка та обробка + пакет унікальних авторських екшенів (Юлія Зарх)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 192 ГРН
Учасників: 0 з 20
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 10 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

відеокурс "вибір локації, зйомка та обробка" + пакет унікальних авторських екшенів


Назва відеокурсу" вибір локації, зйомка та обробка " сама розкриває його зміст.
Автор відеокурсу Юлія Зарх детально розповість про вибір локації, фотозйомку та обробку фотографій.
Ми навчимося створювати незвичайні казкові фотографії, подивимося як автор працює з моделями під час зйомки, вивчимо весь процес створення фотографії від підбору локації до останнього штриха в Фотошопі.

Автор нового відеокурсу від PhotoCASA Юлія Зарх – дитячий і сімейний фотограф з Санкт-Петербурга. Досвід у фотографії-9 років. Близько 6 років Юлія навчає художньої дитячої та сімейної фотографії в Росії і за її межами. Зі своїми авторськими майстер-класами відвідала безліч міст Росії, а також інші країни: Англію, Німеччину, Ізраїль, Білорусію, Бразилію, Китай, Аргентину, Іспанію, Македонію, Польщу, Францію, Перу та інші.

Юлія неодноразово брала участь на фото-фестивалях в Росії, а також на Всесвітніх конференціях фотографів і відеографів в якості почесного гостя і спікера (Аргентина "Congress Smile" (2020)Бразилія "FHOX" ( 2018) "Photo Talents" (2017), Македонія "Magic Lens Awards" (2019)).

Юлія каже: "мені приносить величезне задоволення ділитися своїми знаннями і показувати красу навколишнього світу кожному так, як бачу її я, а також відкривати очі на ті прості речі, які є найголовнішими і важливими в житті кожної людини.

Я володію даром робити любов зримою і здатністю змусити почуття оживати. І я готова поділитися цим чарами з вами."
ми детально вивчимо:
  • вибір місця зйомки для реалізації своєї ідеї.
  • найважливіший етап-підготовка до зйомки.
  • на що звернути увагу при виборі найбільш виграшних локацій в обраному місці зйомки.
  • Робота зі світлом на обраних локаціях.
  • взаємодія з моделлю під час зйомки для отримання живих кадрів і зворушливих емоцій на фотографії.
  • зйомка в парку поруч з будинком.
  • покрокова обробка отриманих кадрів, розбір необхідних інструментів.
  • під час перегляду відеоуроку ви побачите як автор працює з композицією кадру, зі світлом на кожній локації , а також ви зможете звернути увагу як відбувається взаємодія з моделлю під час фотозйомки. Ну і звичайно ж ми детально розглянемо обробку.
в даному відеокурсі ви побачите весь процес створення фотографій від початку і до кінця, починаючи з етапу підготовки і закінчуючи кінцевим результатом у вигляді готових оброблених фотографій.

Продажник
https://privatelink.de/?https://planeta.ru/campaigns/location
 
Угорі