Що нового?

Придбаний [Photoshop Secrets] ретуш волосся в photoshop. Пакет учень (Максим Басманов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 431 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 19.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Для кого підходить курс?


Новачок
Вже освоїли інструменти фотошоп і хочете навчитися складним елементам ретуші, то даний курс саме для вас.

ФОТОГРАФ
Часто фотографуєте дівчат і після мучитеся з ретушшю волосся, то даний курс буде для вас відмінним помічником в ретуші.

РЕТУШЕР
Ви вже багато ретушуєте фотографій і часто стикаєтеся з проблемою ретуші волосся, то даний курс саме для вас.


КУРС складається з 10 уроків

План занять курсу:

Які бувають типи волосся?
В даному відео ми з вами розглянемо які бувають типи волосся і які проблеми виникають при ретуші різних типів волосся.

Перші кроки для початку ретуші волосся
Перед початком будь ретуші потрібно скласти план робіт, які належить зробити. У цьому відео я покажу вам як швидко скласти такий план і як слідуючи йому ви зможете прискорити роботу.

Як прибрати/додати відблиски на волоссі
Для створення ефекту здорового блиску (не плутати з жирним блиском) волосся потрібно знати кілька технік робіт і в цьому уроці я вам розповім, як цього досягти.

Створюємо правильний контур зачіски
Для створення правильного контуру росту волосся потрібно лише кілька простих технік про які я вам розповім в цьому відео. Урок обов'язковий до перегляду так як без нього правильну ретуш волосся просто не зробити.

Базова ретуш волосся
Я розповім вам як починається Базова ретуш волосся і які інструменти вам знадобляться і які кисті вам потрібно буде створити самостійно.

Ретуш прямого волосся
З цього відео ми починаємо розбір різних типів волосся окремо і першим на черзі це найпоширеніший тип пряме волосся.

Ретуш кучерявого волосся
Один і найскладніших типів це кучері, які складно ретушувати і часто новачки навіть не знають, що з ними можна зробити. У цьому відео я покажу вам як можна ретушувати кучері.

Ретуш розпатланого волосся
У цьому відео ми з вами навчимося ретушувати розпатлане волосся.

Красива зачіска як в журналі
Після всіх етапів навчання ми зберемо все в єдину картинку, і я покажу як можна зробити будь-які волосся як в журналі шампуню.

Як перефарбувати волосся
У цьому відео я покажу як можна швидко і без будь-яких складнощів перефарбувати волосся будь-якого кольору.

Вирізаємо волосся
Я розповім вам як можна швидко вирізати волосся в програмі photoshop.

Детальніше на сайті, що продає:
https://privatelink.de/?https://retouch-photo.ru/on/disk206
 
Угорі