Що нового?

Набір учасників Physical Transformation / Фізична Трансформація. 23-й потік (Олег Зінгелевський)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 9155 ГРН
Учасників: 0 з 126
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 75.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
що це за сайт? Куди я потрапив (а)?
Тут збираються нові учасники 23-го потоку проекту фізичне перетворення/фізична трансформація (старт ***5 вересня 2021 року). Або просто ті, кого зацікавила участь, але вони поки не визначилися.*****
Хто тут?
Вік учасників<бр/>

  • **** <Лі>Чоловіки і жінки. Співвідношення учасників приблизно 50/50. Вік від 18 років і старше. В основному учасникам від 25 до 50 років;
  • ті хто хочуть схуднути/підсушитися або набрати масу;
  • зробити це напевно і зберегти результат надовго, а не як зазвичай;
  • і ще ті, хто тисячу разів намагався, але нічого не виходило;
  • а так само ті, хто все знає, але щось якось не йде;
  • і бажаючі додати сил/здоров'я/бадьорості теж тут;
  • а також ті, хто підозрює, що фігуру можна зробити не тільки шляхом поневірянь і страждань;
    <літій>і, нарешті ті, хто втомився з похмурим обличчям жувати курогрудь і рисогречу, але підозрює, що можна якось різноманітніше.
******** Що відбувається в рамках нашого 16-ти тижневого потоку?

  • ****
  • Тренінг проходить онлайн. 16 тижнів поспіль ми з вами взаємодіємо кожен день. Фактично це коучинг; <Лі>Курс будується навколо харчування. Мета, власне, або сушка, або массонабор. Є ще третій варіант-реверсивна дієта, інструмент вузький, необхідний небагатьом. Якщо буде потрібно, ми запропонуємо її самі; <літій>Спорт у кожного учасника або свій (гойдалка, Кроссфіт, дворовий футбол, танці, пінг-понг, ММА, бокс, Боротьба, кухонне фехтування, ходьба на третій поверх з авоськами – мені неважливо), або наш (Ми надаємо тренувальні програми для залу/Будинку/вулиці), або можна взагалі без спорту. Але краще з ним, тоді ви станете атлетичним, а не просто худим замість товстого;
  • буде потрібно: додаток Секрет жиру в смартфон, харчові ваги на кухню, підлогові ваги в будинок;
    підхід індивідуальний . У закритій групі створюється твоя особиста тема, кожен день ти здаєш звіт. Кожен день ми його приймаємо і перевіряємо. Раз в тиждень звіряємо вагу і виміри, дивимося на успіхи, вносимо корективи. Раз в тиждень звіряємо вагу і виміри, дивимося на успіхи, вносимо корективи.
***** За 16 тижнів ти отримаєш:

  • ****
  • ≈ 100 постійно оновлюваних матеріалів, які розставлять в твоїй голові все по місцях і про харчування, і про тренінг. Деякі з них ти вже міг бачити, але абсолютна більшість відсутня у відкритому доступі і служить для прокачування мізків тих, хто вписався в проект. Якщо індивідуальні інструкції та контроль кураторів-це риба, то мої матеріали-вудка. Прочитаєш і вбереш - отримаєш не тільки кращу форму, але і захист вух від фитнес-локшини;
  • Раз на місяць я проводжу вебінари, в яких розбираю ключові і складні теми або відповідаю на питання;
  • закритий чат потоку: весело, корисно, цікаво і завжди можна отримати швидку відповідь на своє питання;
  • поступове і плавне вбудовування в життя ключових звичок, що приносять довгострокові результати як твоєї фігурі, так і часто самого життя. Ти потрапляєш в ситуацію, коли не робити не вийде, а навколо тебе — якісно нова тусовка з людей, об'єднаних схожими цілями. Не змінитися-не вийде;
  • Якщо тусовка не мотивує, то стимулює куратор, який щодня чекає від тебе звіт і щотижня — результат.
    Якщо тусовка не мотивує, то стимулює куратор, який щодня чекає від тебе звіт і щотижня - результат.
хто веде 23-й потік Фізикл?
Створив проект Олег Зінгілевський, потік
веде особисто разом з командою.*****
вартість участі:***** Повна передоплата за 16 тижнів<бр/> 28 000 руб. 24 900 руб.
<клас div= "bbcodeblock значення BBCode"> ****** https://privatelink.de/?https://potok.fizikl.ru/23_site#zakaz
 
Угорі