Що нового?

Придбаний Підготовка до школи (Валентина Раєвська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1986 ГРН
Учасників: 0 з 55
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 37.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Це самий нестандартний семінар з усіх, які у мене заявлені - він повністю наповнений практикою! І підходить багатьом батькам, у яких діти набагато старше 7 років.

Як зробити так, щоб дитина без підготовки до школи, сам захотів вчитися, чимось займатися, робити уроки, і взагалі жити повним життям! Мотивація до навчання закладається в початковій школі і від того, як дитина переживе перші два-три класи, буде залежати бажання осягати нове і чогось хотіти в майбутньому! А все починається задовго до школи ... у віці 5 років!

на семінарі я розповідаю про найактуальніші питання:
  • гроші-вчимо дитину цінувати, збирати, розуміти дорого-дешево, можу дозволити – не можу дозволити. Система, яка дозволить дитині вміти управляти фінансами до школи і не витрачати гроші на чупа-чупс в буфеті або роздавати гроші друзям на перерві як іграшки. Профілактика кредитів у майбутньому. Як виховати дитину, яка не буде залежати від брендів, а буде розуміти саме цінність речей. Скажемо " ні " споживчому відношенню до життя! Підходить дітям і підліткам в будь-якому віці.
  • Телефон. Покрокова інструкція, як не зробити "рабом телефону" свою дитину. Розповім Вам про ситуації, про які не замислюється 90% батьків.
  • справжні друзі ... Не ті, з якими сидять на перерві і грають в онлайн-ігри. Дружба катастрофічно втрачає своє справжнє значення. Вона стає заснованою на споживанні — у кого можна пограти в приставку будинку, у кого поїсти піцу. Нехай у наших дітей будуть справжні друзі! Вчимо дитину на його досвіді розуміти, хто йому друг, а хто ні. Так само покрокова система, яка вводиться з 5 років.
  • злодійство. Тема, що виникає як маленька невинність після 5 річного віку. Буде це машинка одного з дитячого садка, ручка сусіда зі школи або гроші з гаманця.... Розбираємо звідки "ростуть ноги" і що з цим робити.
  • Обман. Ви знаєте, що в середньому після 5 років дитина обманює Вас через дрібниці пару раз на годину точно. У деяких це стає звичкою і відповідаючи на питання " зібрав ти портфель?"багато дітей говорять не те, що відповідає дійсності. А потім це переноситься на уроки - "я все зробив". Практичні рекомендації, що робити, якщо дитина обманює. Виходимо із замкнутого кола.
  • вчимо дитину шукати і обробляти інформацію в Інтернеті. Зробіть телефон і комп'ютер Вашими союзниками в отриманні знань, а не ігровими приставками. Ваша дитина буде сама робити проекти в школі без вашої участі!
  • читання і рахунок — Я розповім Вам, як зробити так, щоб дитина сама захотів читати і рахувати в межах 1000! Я не помилилася з нулями
Ну і куди ж без вікових особливостей розвитку головного мозку і кризи 7 років. Щоб ви розуміли, як і навіщо "хитає" дитини і для чого це потрібно. Як діти "застряють" в кризі і не хочуть вчитися.

а також багато дрібниць:
  • Як вибрати школу.
  • вибір шкільної програми.
  • несприятлива адаптація в школі, що робити.
  • вибираємо секції та гуртки.
  • Як зробити так щоб дитина робила сама уроки — покрокова інструкція.
  • і головне - як зберегти здоров'я дитини!
" він ще такий маленький, але вже такий дорослий!".
Не гальмуйте дітей і не вимагайте того, що вони не можуть! І тоді розкриється весь їхній потенціал! Чекаю Вас на семінарі!


Продажник :
https://privatelink.de/?https://paevskaya.ru/
 
Угорі