Що нового?

Набір учасників Підручник спекулянта. Тариф отримати знання (vadya93)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 18346 ГРН
Учасників: 0 з 79
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 241.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Підручник спекулянта-заробляй 100 000 - 350 000 рублів на місяць торгуючи акціями 5 годин в день по стратегії топ - трейдера в Тінькофф.

Програма курсу:

Модуль 1: розбираємося з біржовим брокером

якщо ти взагалі не торгував до цього, то ми витратимо час на те, щоб відкрити тобі брокерський рахунок.
Поки він відкривається-плавно зануримо в тему спекуляцій. Познайомимо зі сленгом, основними термінами і обрисуємо, що взагалі відбувається на ринку.
А потім-з демонстрацією екрану покажемо, як налаштувати торговий термінал, що означають всі ці кнопки і графіки.
Синхронізуємося на старті.


Модуль 2: обираємо акцію для заробітку
навчимо тебе того, чого не вміє більшість гравців ринку (і саме тому їх портфелі в мінусах). Вибираючи акцію, ти зможеш відрізняти "пізно" від "вчасно", коли якась акція хайпує.
Порядок дій такий: ми знаходимо акцію, з якої відбувається щось цікаве, і стежимо за поведінкою натовпу. А потім - як серфер, використовуємо хвилю!
У другому модулі ми вчимося визначати потрібне місце і потрібний час: за допомогою новин, волатильності, індексів і тренда ринку.
Читаєш телеграм-канали, дивишся пов'язані показники, бачиш малюнок в склянці — і все розумієш.


Модуль 3: впроваджуємо стратегію торгівлі та ризик-менеджмент
торгівля не може бути прибутковою без 2 складових:
Стратегія: правила, які дозволяють тобі бачити всю угоду цілком ще до того, як ти щось зробив. "я куплю ось тут, тому що Х.я вийду з угоди ось тут, тому що y".
Ризик-менеджмент: "Я розумію, що угода пішла не за планом, якщо акція дійде ось до цієї точки. У цей момент я виходжу з угоди. При цьому сума витрат в день не буде перевищувати потрібну мені суму."
Загалом, цей модуль-жорсткі правила, які не дадуть тобі облажатися. Дотримуючись їх, можна збільшувати більше 1% до депозиту щодня.


Модуль 4: наочний розбір угод влада

щоб закріпити стратегію і побачити, як вона працює на практиці, влад зробив кілька десятків угод в онлайні із записом екрану всіх дій і дав доступною мовою пояснення кожному.
Після того, як влад розповість про свою стратегію в навчальних модулях, ти зможеш побачити як він втілює її на практиці. Побачиш, як він за півроку зробив +1400% до депозиту. І крім навчальних записів не забувай-такі ефіри проходять щотижня в телеграм-каналі!
Він покаже як заробляти на зростанні акції і падінні її. Покаже, коли потрібно продавати, якщо рух ціни пішов проти нас.



https://privatelink.de/?https://vadya93.ru/#rec507766079
 
Угорі