Що нового?

Придбаний [Планета бізнесу] Гермес. Тариф "Business" (Ігор Пахомов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 637 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 28.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Як створити прибутковий бізнес,
не виходячи з дому?
І почати заробляти від 100 000 рублів на місяць просто і без проблем.
подивіться презентацію про відеокурс "Гермес" від планети бізнесу

Переваги, які ви отримаєте:
Завдяки автоматизованій системі заробітку"Гермес"
Новітня методика
Система розроблялася нашою командою з використання новітніх програм і методик, орієнтованих на сучасну модель інтернет підприємництва.
Гарантія
Ким би ви не були, незалежно від вашого віку і наявних знань, можете бути впевнені, що результат вам гарантований.
Блискавичний результат
Як тільки ви освоїте курс і запустіть систему, ми гарантуємо, що ви отримаєте прибуток вже на наступний день.

Про мене
Мене звуть Ігор Пахомов і я успішно заробляю в інтернеті вже близько десяти років. Я є автором курсу по заробітку "Гермес" і наборам авторських програм. Завдяки яким будь-який, навіть початківець інтернет-користувач, зможе почати прибутковий бізнес не виходячи з дому.
За час підприємницької діяльності побудував близько тридцяти інтернет-магазинів.
Навчив більше двох тисяч чоловік азам комерційної діяльності в Інтернеті.
Сам навчався у іменитих професіоналів. Переймав все найкраще.
Ніколи не зупиняюся на досягнутому. І в даний час продовжую дізнаватися щось нове.

Гермес-Бог торгівлі та бізнесу.
Незалежно від вашого досвіду, віку і знань, будь ви студент, пенсіонер, домогосподарка або найманий робітник, ви зможете заробляти від 100 000 р. в місяць і від Вас не буде потрібно більше 30 хвилин вашого часу в ДЕНЬ! Система влаштована таким чином, щоб ви могли отримувати прибуток і при цьому не витрачати ніяких зусиль! Ми гарантуємо Вам якість і надійність системи! Ви зможете переконатися в цьому придбавши наш курс!

Відеокурс"Гермес"
В курс входить:
Докладні відеоуроки в HD якості.
Всі необхідні додаткові матеріали і програми.
Пакет BUSINESS
  • Відеоуроки HD якості
  • Необхідні доп. матеріали
  • Плюс 7 додаткових макетів для сайтів
https://privatelink.de/?http://germes.planet-business.ru/
 
Угорі