Що нового?

Набір учасників [plants.coach] табір з квіточками (Яна Строїнська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5883 ГРН
Учасників: 0 з 33
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 185.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

ви отримаєте: курс "табір з квіточками"
ви дізнаєтеся: як виростити вдома джунглі і не стати їх рабом.
розклад/програма
світло
  • Як зрозуміти, чи достатньо світла отримують ваші рослини?
  • Без люксметра і складних термінів.
  • Що таке "півтінь"," легке притінення"," яскраве розсіяне світло"," невелика кількість сонячних променів","прямі сонячні промені"?
  • ви нарешті розберетеся з цим раз і назавжди.
  • Спойлер - зазвичай світла мало, і в цьому головна причина, чому замість радості виходить " окей гугл, що за плями на моїй бегонії?"
  • але я знаю, що з цим робити, і ви теж дізнаєтеся.
Досвітка
  • ви дізнаєтеся про те, які є варіанти досвітки.
  • від мас маркету до більш професійних варіантів.
  • Я не просто розповім вам про те, які лампи бувають, і чим вони хороші.
  • а поділюся з вами всіма способами їх кріплення і розміщення, які мені відомі.
  • ви нарешті зможете організувати досветку будинку і вийти на новий рівень вашого квіткового хобі.
Температура і вологість повітря, повітрообмін
  • Що таке висока температура для рослин, що таке низька?
  • як за зовнішніми ознаками зрозуміти, що рослині жарко або холодно?
  • Як знизити шкоду або запобігти його?
  • "Жар від батарей", "протяг", "як принести рослину додому, якщо на вулиці дубак, а я все одно його купила"?
  • Як підвищити вологість, якщо рослина цього хоче?
  • і чи точно цього хоче рослина?
  • Що робити, якщо вологість навпаки занадто висока?
  • Які можуть бути наслідки, і як їм запобігти?
  • на ці питання ви отримаєте відповіді.
де і як купувати рослини? Що з ними робити вдома?
  • де і як купувати рослини?
  • по Москві-список оптовиків, у яких можна купити рослини свіже і дешевше від однієї штуки.
  • розповім, як пройти, як зареєструватися, які є особливості при покупці рослин у оптовика.
  • не менш докладно розберемо тему покупки рослин в мережевих магазинах, з рук (авито, дзига) і тд.
  • плюси/мінуси покупки рослин в різних форматах, і як "згладити" мінуси.
  • також в цій лекції ви дізнаєтеся все найважливіше про карантин, адаптацію рослини після покупки і первинну обробку від хвороб і шкідників, коли рослина вдома.
ґрунти та пересадка
  • Ви отримаєте знання і навик підготовки грунту для будь-якого виду рослини.
  • чого і з чим змішати, в яких пропорціях і чому?
  • Плюс, побачите техніку пересадки і конкретні схеми, як це зробити, щоб допомогти рослині, а не навпаки.
  • отримайте конкретні назви (і картинки, і Де купити) якісних перевірених грунтів і добавок до них + списки того, що я перевірила на своїх помилках і брати не рекомендую.
  • дізнаєтеся про те, які горщики не варто купувати і чому.
  • Плюс, наочно побачите, до яких наслідків призводять помилки, допущені при пересадці.
  • дуже важлива лекція.
  • Основа основ.
  • всі секретні секрети про мої грунти Ви отримаєте на цій лекції.
Полив, Харчування, Гігієна
  • ви побачите своїми очима, до чого можуть привести помилки з поливом.
  • дізнаєтеся, як поливати правильно і уникнути таких помилок.
  • які зовнішні ознаки подає рослина, якщо з поливом щось не те?
  • харчування-момент, з яким не хоче стикатися велика кількість людей, так як нічого не зрозуміло і все складно.
  • на цій лекції ви дізнаєтеся про те, які є добрива, варіанти їх внесення, і зможете вибрати свій.
  • зрозумієте, які можуть бути наслідки від нестачі/надлишку поживних речовин або від порушення техніки безпеки при внесенні добрив і про те, як уникнути цих проблем.
  • Гігієна - тут дізнаєтеся про те, як підтримувати чистоту рослини і про те, чому це важливо.
хвороби та шкідники
  • як по "якісь плями на листках" зрозуміти, що відбувається з рослиною?
  • З чого почати, якщо нічого не зрозуміло?
  • як надати першу допомогу рослині, щоб дійсно йому допомогти, а не нашкодити?
  • тут ви зрозумієте, чим квіточки можуть хворіти, які шкідники на них нападають і головне, як з цим боротися
завершальна лекція
  • розповім про те, як забезпечити догляд за рослинами просто і без зайвих дій, як зробити вдома картинку, як в книжках, але при цьому, зберігши рослини здоровими (на картинках, як правило, мало світла, це важливо враховувати)


https://privatelink.de/?https://plantscoach.ru/course
 
Угорі