Що нового?

Набір учасників [plavitaway] Живи з глибини. Тариф-Стандарт (Наталія Авсеєнко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 18383 ГРН
Учасників: 0 з 184
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 103.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Ця програма для вас, якщо:

Хочете розкрити внутрішній потенціал, але боїтеся проявлятися
Хочете зробити прорив і вийти на новий рівень
Чи відчуваєте невпевненість в собі, знецінюєте свої заслуги
Жити по-старому не можете,
а по-новому не знаєте як
Відчуваєте, що стрес зашкалює
Загрузли в страхах і обмеженнях

про що курс
Протягом 1,5 місяців ми будемо працювати над чотирма аспектами системи людини: розумом, тілом, емоціями та енергією. Щотижня ви будете отримувати вправи і техніки, які будуть з'єднувати вас з вашою справжньою природою і дозволять увійти в контакт зі своїм тілом.

Програма опрацьована таким чином, щоб легко вписатися в графік жителя мегаполісу.
1
Тіло
Тіло - це посудина, в якому укладена вся наша життя.
Коли ми починаємо впорядковувати тіло, змінюються інші аспекти.
Чим міцнішим, надійнішим буде посудина, тим здоровішу енергію життя ми зможемо проводити крізь себе.
Ви почнете практикувати авторські методики по простройке і оздоровленню організму.
2
Дихання
Дихання = життя. Всі системи організму зав'язані на тому, як ми дихаємо. Якщо людина вміє працювати з диханням, він може змінювати свій фізичний, енергетичний та емоційний стан.
Прості практики допоможуть зв'язати тіло і емоції, впорядкувати розум і знайти внутрішню точку опори.
3
Емоції
"Емоції захльостують, я не вмію їх розпізнавати, я не розумію, що відбувається, я не можу вибратися з емоційної діри."Емоціям віддається величезний обсяг життєвої енергії.
Вчимося спостерігати, розпізнавати, відчувати і проживати емоції. Це допомагає побачити, що я не є мої емоції. І з'являється навик, як проходити через страх, дискомфорт і обмеження.
4
Енергія
Тиждень присвячений роботі з внутрішньою енергією і взаємодії зі світом. Світобудова говорить з нами через енергію і тіло. Ви дізнаєтеся, як ці імпульси, тілесні симптоми використовувати в якості стартового майданчика для змін, зняття обмежень, і про що вам говорять біль і дискомфорт
5
Розумно-сердечність
Початок роботи з відкритим серцем. Як відкрити серце іншим? Як відкритися власним проблемам і стражданням? Як полюбити себе і як полюбити іншого? Ви відчуєте, що любов може створювати у Вашому житті.
6
Стабілізація
Екологічне "спливання". На завершальному тижні ви розумієте, як поєднати нові знання і нового себе з навколишньою дійсністю. Як взаємодіяти з тим, що не змінилося. Як не втратити те, що було відкрито.

https://privatelink.de/?https://online.plavitaway.ru
 
Угорі