Що нового?

Придбаний [[Play logoportal] Мама! Хочу до Люде! Пакет-Стандарт

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1802 ГРН
Учасників: 0 з 44
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 42.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Результат курсу
  • вже за перші 2 тижні, м'язи рота зміцніють, стануть більш рухливими, що дозволить йому швидше навчитися вимовляти важкі звуки
  • ЛЩРРебенок навчиться вимовляти Р, Л, С, Ш В 2 рази швидше завдяки ігровим заняттям з артикуляційної гімнастики.
  • у дитини піде горловий Р, завдяки тренуванням мовного видиху
  • мова дитини стане більш чистою, за рахунок комплексного підходу, що включає в себе АГ, ДХ, ФС.
  • дитина навчиться використовувати звуки в мові і говорити правильно, завдяки ігровим логопедичним хитрощам на автоматизацію звуків.
  • дитина буде сама просити вас про заняття, тому що найкраща мотивація – це весела гра
на курсі Я даю матеріали для батьків, за якими ви зможете займатися 15-20 хвилин в день, щоб швидше отримати результати для дітей.
  • ефір про автоматизацію звуків – як ввести звуки в мову) - після ефіру ви зможете без походів до логопеда допомогти своїй дитині в домашніх умовах ввести звуки в мову.
Результат: дитина навчиться не просто вимовляти звуки Р, Л, С, Ш, А використовувати їх в мові. Зможе сказати бабуся і трактор.
  • 10 ігор на постановку звуків
Результат: дитина навчиться гарчати, шипіти і свистіти.

  • 10 ігор на розвиток мовного видиху – прості ігрові вправи спрямовані на посилення повітряного струменя для важких звуків.
Результат: піде "горловий Р", а повітряний струмінь стане сильною, тривалою, цілеспрямованою, що допоможе йому навчитися гарчати і зробить мова більш чіткою.

  • ігрові хитрощі і прийоми для виконання складних вправ по аг – для будь-якої вправи, Я дам лайфхаки і хитрощі, щоб дитина простіше навчився робити чашечку, грибок, конячку, годинник і інші вправи.
Результат: дитина легко, в ігровій формі навчиться робити вправи для звуків Р,Л,С, Ш

https://privatelink.de/?http://playlogoportal.ru/da/
 
Угорі