Що нового?

Набір учасників [plc-edu] навчання програмуванню ПЛК (Дмитро Громов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5662 ГРН
Учасників: 0 з 133
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 44.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Курс буде корисний: інженерам HVAC , теплопостачання, котелень, пожежно-охоронних систем, фахівцям диспетчеризації технологічних процесів і виробництв, фахівцям систем "Розумний будинок" і т. д.

Я вчу програмування за міжнародним стандартом МЕК 61131. Вже після "Базового курсу" Ви зможете програмувати на більшості контролерів.

Я практик і виконав десятки серйозних проектів, я вчу тільки потрібним речам. У мене є підтримка після проходження курсу і коли мої учні беруть реальні проекти я залишаюся на зв'язку.

програма Базового курсу (8 занять по 2 години + відео + майстер-класи)



  • заняття 1
    Підготовка до роботи. Установка софта. SMLogix, CoDeSys v2.3, таргет файли, супутні програми та інструменти
  • заняття 2
    Проектування. Організація робочого процесу. З хорошим проектуванням, ви можете зробити великий проект, який зажадав би кілька днів буквально за кілька годин
  • заняття 3
    Програмування. Мова FBD. SMLogix, стандарт МЕК 61850
  • Заняття 4
    Програмування готові елементи макроси, бібліотеки, вчимося вбудовувати під-регулятори, продовжуємо освоювати FBD
  • Заняття 5
    smlogix, smart, smconfig + конструктори ви швидко (за лічені хвилини) створюєте програму, яка вимагає мінімального тестування і в більшості випадків, зовсім не вимагає доопрацювання.
  • Заняття 6
    Проекти конструктора, як основа для своїх. Як додати в них відсутній функціонал або відредагувати існуючий. Які готові блоки з нього можна використовувати, а які не можна.
  • Заняття 7
    Зв'язок із зовнішнім світом. Промислові інтерфейси, протокол modbus rtu, а так само смс, управління з мобільника, vpn, віддалена диспетчеризація і т. п.
  • заняття 8
    Фінал, створюємо проект з нуля. На прикладі управління котельні. Тут буде ПІД-регулятор температури ГВП, погодозалежний ПІД-регулятор опалення, каскадний регулятор котлів, всі захисту і навіть смс.
https://privatelink.de/?https://plc-edu.pro/pay/
 
Угорі