Що нового?

Придбаний [plus200bet] метод видобутку якісних прогнозів на спорт з потенційним прибутком до 200% від банку

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Версія Лайт.

Більш повна і точна назва: метод видобутку якісних прогнозів на спорт з потенційним прибутком до 200% від банку в місяць.


Відразу позначу-я не профі. Сам раніше думав, що ставки - лохотрон, але 6 місяців тому чисто випадково заради інтересу поліз в цю тему і переконався в зворотному.

За цей час набрався досвіду, набив шишок чимало, зробив понад 2500 ставок, зате зараз знаю, як і де брати якісні прогнози на найрізноманітніші види спорту, що приносять стабільний прибуток на дистанції.

У тренінгу показую, як можна досягти ось таких результатів
Дивимося не на солодкі цифри в баксах, а на відсотки прибутку-це важливо!
Це не мої особисті показники, а одного з каперів, про який піде мова у відео. І результат цього та інших каперів можливо повторити.

як це зробити-ось про це і навчання.

Пропоную всім бажаючим приєднатися до групи навчання - розповім весь свій досвід, що і як робити, як отримати дохід стабільно, декількома варіантами і з дуже низькими ризиками.

навчання складається з відеокурсу (17 уроків, тривалість більше 4 годин) + безліч корисних текстових матеріалів.

  • в основі методу-робота з дуже авторитетним сервісом верифікації прогнозів betonsuccess.ru, за допомогою якого ми і будемо отримувати безкоштовні прогнози.
План відеокурсу:
Блок 1
  • введення
  • види БК
  • технічна підготовка
  • типи управління банком
  • загальний огляд бетону
  • види верифікації
  • види рейтингів
Блок 2
  • види каперів
  • головна панель капера
  • показники каперів
  • Просадка
  • ROI
  • Детальна статистика
  • періоди розрахунку
  • сірі методи каперів
  • приклад відбору каперів
  • Команда каперів. Мої капери
Блок 3
  • відбір платних каперів
  • зарубіжні аналоги
  • Спеціальна пропозиція
+ додаткові матеріали

для зовсім новачків в ставках-додається вкрай детальна методичка з усією інформацією, необхідною для старту.

При цьому під час проходження тренінгу не обов'язково ставити реальні гроші - будемо працювати просто зі статистикою.
У закритому чаті буде здійснюватися постійна підтримка від автора та інших учнів.

У чаті додаються оновлення, ведуться обговорення, відповідаємо на питання і допомагаємо один одному.
  • чого не буде всередині: всяких ботів, софта, заумних стратегій, нудних математичних розрахунків та іншої нудної каламуті! Все дуже доступно і підійде практично будь-якому новачкові з мінімальними вміннями аналізувати дані.
  • Кому не варто навчатися: азартним людям, з відсутністю самоконтролю і дисципліни, не здатних робити логічні висновки, бояться ризикувати.
  • Кому підійде: швидше для новачків в ставках, які досі думають, що там нереально заробляти. І тим, хто постійно купує платні прогнози у всяких кидків з ВК або телеграм. Хоча, у мене в учнях є і люди з хорошим досвідом в ставках-ніхто не скаржився, так що і досвідчені знайдуть багато нового.
  • вкладення: ваша справа, з якою сумою ви будете ставити, я все буду показувати у відсотках від банку - і не важливо чи буде це 1000 рублів або 100 000. Ніяких додаткових витрат не буде потрібно.
  • прибуток: я з навіть з купою помилок і тестів зробив за місяць +70%, в середньому можна робити до +50-200%, що залежить від ризикованості обраного варіанту роботи.
це, якщо заробляти безпосередньо на ставках. При інших варіантах заробітку суми можуть бути самими різними - аж до сотень тисяч на місяць. Є варіанти заробітку, взагалі не пов'язані з витратами своїх грошей - теж непоганий варіант.
  • конкуренція: нічого надсекретного я вам не відкрию, так що ринок не зламаємо. Місця вистачить усім.
https://privatelink.de/?https://vk.com/@plus200bet-obuchenie-do-200-v-mesyac-na-stavkah
 
Угорі