Що нового?

Набір учасників По ту сторону системи (Ліна Скляр)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 15000 ГРН
Учасників: 1 з 50
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 312 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Закрита екскурсія для експертів і продюсерів з розбором воронок, які принесли 450 000$



1 Ти отримаєш вижимку гіпотез, що працює у мене і приносить від 40 000$/міс без моєї участі

2 Заглянеш по ту сторону роботи моєї онлайн-школи і подивишся як все працює без моєї участі.

3 Моя компанія підбере для тебе звʼязку, яка підходить саме тобі.

4 Ми презентуємо програму, де ти можеш реалізувати за ручку з моєю командою, або піти робити це самостійно.

Вy the way, у нас ніхто не дожимає, не давить, не маніпулює і не нагадує — ти лише отримаєш одноразовий спецофер і підеш приймати рішення самостійно.
Ми покажемо, які моделі зараз приносять сотні тисяч долларів на ринку


Ти освоїш всі можливі моделі продажів світу:

2. Cистема працює на всіх нішах. Перевірена на сотнях експертів з різною точкою А

1. У мене зібрані відразу всі можливі системи запусків і інструменти продажів, які існують на ринку

система автопрогрівів
теплі запуски через блог
evergreen-воронки для пасивних продажів
теплі і холодні запуски в телеграм
лід-магнітні воронки
автовебінарні і автомарафонні воронк


Чому я можу вам про це розповідати?
мене звуть Ліна Скляр
Сірий кардинал українського інфобізу,
яка лише за 2023 рік з повного нуля зробила чистого прибутку на більше 300 000$, а як продюсер зробила продажів на 1 млн$+
ще до 2022 року, коли українського інфобізу не існувало.

Власниця першої сертифікованої онлайн-школи з міжнародним знаком якості, яка навчає всім моделям запусків і продажам, існуючим в світі.

2024 рік
Відмовляюсь від запусків, переходжу на щоденні продажі, вийшла на 40-50 000$/міс працюючи 20 годин в місяць через евергрін-воронки, автоворонки і гібридну систему продажів.
Перша і єдина вчу в Україні всім моделям запусків & продажів

https://institute-of-launch.com/
 
Угорі