Що нового?

Придбаний Пограбування YouTube - вічна тема, з CPM 7-10$, використовуємо нейромережі по максимуму [Володимир Маркін] [Повтор]

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 220000 ГРН
Учасників: 1 з 100
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 2288 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Ограбление YouTube - вечная тема, с CPM 7-10$, используем нейросети по максимуму [Владимир Маркин] [Повтор]

Всім привіт, гарного дня, чудового настрою та всіх Благ!

Ця складчина є повтором ЦІЄЇ ТА ЦІЄЇ

ДОДАТКОВО В КУРС ДОДАНІ НОВІ ТЕМИ - ВСІ ТЕМИ ДОВГОСТРОКИ ТА ВІДПОВІДНО З ПІДВИЩЕНИМ RPM ТА НАЙКРАЩИМ ЗАРОБІТКОМ НА ПЛАЬФОРМІ !!!
А СУПЕР БОНУС ДАСТЬ КОЖНОМУ, ХТО ХОЧЕ ЗАЛЕТІТИ НА ЮТУБ, ТАКУ МОЖЛИВІСТЬ. ПРО ВСЕ ЦЕ ПО ПОРЯДКУ.

На зв'язку Володимир Маркін і в цьому топіці хочу запропонувати Вашій увазі одну з найкращих тем, на мою думку, для роботи "в довготермін".
Повторюся саме РОБОТИ, бо зараз бачу таку не здорову тенденцію, народу показують гарні картинки зі статою та заробітком і кажуть у Вас теж все вийде - та у всіх
вийти, але для цього треба ПРАЦЮВАТИ! Не йдеться тільки про цю платформу, це загальна тенденція - ось мої результати, заходь і в тебе будуть такі, при цьому тиша про те, які зусилля потрібно
додати і коли він буде. Навряд чи варто було про це говорити, з погляду маркетингу - але я хотів би, щоб усе було по часнику!
Тому постараюся без жодних "Воронок", "Прогрівів", "Дожимов" та всяких "веселих картинок") тим більше мети "підстригти хом'яків" спочатку не ставилася - не моя тема.

Тепер переходимо до самої теми.

На мій погляд, це найперспективніший напрямок, для тих хто хоче зайти в довгострокову тему з мінімальними ризиками та витратами.
Сам практик, веду свої сітки каналів і не по одному напрямку - багато займаюся аналітикою і можу виділити жирні плюси це ніші.

1. У цій темі крутяться серйозні гроші - CPM 8-10$ за 1000 переглядів.

2. "Подяка" аудиторія - поясню про що йдеться нижче.

3. Широка ніша.

4. Відсутнє "сміттєве" ГЕО

5. Не потребує обладнання - камера, світло, реквізит.

6. Не потребує персоналізації, можна вести не один канал.

7. За Вас, весь контент робитимуть НЕЙРОМЕРЕЖІ.

8. На скрині видно, що навіть не великі канали можуть добре збирати.

Є ще пункти, що дають жирні плюси - але це вже частина матеріалу, в курсі про це буде докладніше.

Резюмую все вище сказане.
Наша аудиторія це "нероби" - не хочу зачепити чиїхось почуттів, але це люди які не цінують свій час і у них його як би "навалом") Сидять і цілими днями дивляться це марення, що в сьогоднішньому суспільстві є трендом)
Саме тому від сюди тут рекламодавець - усі "нероби" споживачі! Саме від сюди таке гарне утримання - давай подивимося ще! Саме від сюди тут мало "малазійців" - їм не до неробства!
Сьогодні, за такого розвитку ІІ, абсолютно весь контент створюватимуть нейромережі! і залежно від того, наскільки Ви добре вмієте з ними взаємодіяти - глядач і платформа розумітимуть чи людина це робила, чи ІІ)
Спойлер - сьогодні машинне навчання, крокує так що Ютуб сам за ним не встигає) і страшно уявити, що нас чекає, якщо швидкість розвитку збережеться.

Що буде у курсі.

1. Повне розбирання ніші.
Розповім, що це і з чим їдять. Наскільки глибока і які бувають напрями - їх чимало, і з кожним працюють по-різному, різні підходи і такий же результат. Об'ємний блок.

2. Повний розбір підніші, з якою, на мою думку, найлегше зайти - чому вже в курсі.
Спойлер, наш напрямок Horror Stories, в режимі оповідання creepypasta.

3. Робота з голосом, озвучення один із найважливіших аспектів для успіху!
Розберемо, що нам сьогодні пропонує ІІ індустрія, а пропонує вона багато) Детально розповім, покажу і навчу користуватися, ті інструменти, які у мене в арсеналі - а це супер сервіси!

4. Сам контент для історій.
Покажу як робити з нуля, як переробляти чужі та де їх брати - спойлер, джерел де брати і де надихатися, не порахувати!

5. Наповнення роликів.
Як зробити картинку, щоб її дивилися і чи потрібна вона там? Де брати матеріал, як його генерувати і як не потрапити під АП - все це буде докладно викладено в матеріалах курсу.

7. Звуки, шуми, ефекти.
Все це важливі доповнення і без них ні куди - де взяти, як записувати самому та як правильно використовувати, докладний розбір.

8. Складання ролика.
Складання, монтаж, накладання ефектів, рендеринг, редактори та інструменти - все це докладно розберемо розділ.

9. Канал.
Заклад, оформлення, підтвердження, розширені функції - як зробити правильно, мій особистий досвід.

10. Ведення каналу.
Як почати і не пошкодувати що почали) Ведення, частота та час публікацій, утримання аудиторії та розуміння їх запитів, робота зі статистикою. Окремий блок із повним розбором.

Це загальний план навчання у темі.

Ще багато чого не дописав, щось пропустив випадково, а щось поки не хочу озвучувати), але хочу сказати, що це буде досить гарне занурення в тему, щоб почати працювати і розвиватися. У темі в якій не потрібно світити обличчям, знати англійську мову, обставляти себе дорогим обладнанням, закуповувати рекламу, наймати продюсерів та режисерів - хоча багато речей можна віддати на аутсорсинг, але це теж потрібно робити з розумом,
розповім, якщо буде затребувано.

ТЕПЕР НАЙСМАЧНІШЕ - ЩО БУДЕ НОВОГО У ЦЬОМУ КУРСІ!

1. Повне навчання з ніші Crime Stories


Нижче статистика каналу, який за 7 місяців зробив близько 30к зелені, а зараз на місяць заробляє в районі 10 косарів. зробивши всього 32 ролики !!! Зайдіть і переконайтесь у сошіал, все прозоро.

  1. Повністю розберемо саму нішу по кісточках.
  2. Дізнаєтеся де брати матеріал (спойлер, матеріалу багато, але треба розуміти, що брати і де)
  3. Розберемо варіанти озвучення, такої озвучки, щоб це дивилися.
  4. Покажу варіанти монтажу, як робити та економити час.
  5. Звуки, тло, музичний супровід (розкажу як працюю сам- особистий досвід)
  6. Оптимізація, оформлення каналу.
Одним словом все, що потрібно по роботі з даною нішою.


2 Повне навчання по ніші History Stories


Ніша, що динамічно розвивається Історичні оповідання, оптимально націлена на бурж трафік - з гідною оплатою за перегляди, ось наша мета.

  1. Де брати самі історії.
  2. Як озвучувати ролики.
  3. Де брати матеріал, який дивитимуться.
  4. Як монтувати ролики.
  5. Як оптимізувати та підлаштуватися під алгоритм.
  6. Як правильно створити та оформити канал.
Всі ці та ще багато питань, закриємо в курсі по цій ніші.


Бонуси та підтримка.

Бонусов підготував багато, але за Правилами Клубу, заявлені я маю відразу опублікувати.

Бонус 1.
Розповім як просувати своє відео на старті і не тільки - моє особисте напрацювання, може хтось уже, знає та користується, але не погано працює.

Бонус 2.
Детально розберемо як робити хороші прев'ю - це важливо у будь-якій темі, тут особливо.

Бонус 3.
Робота зі стоп-словами, дуже важливий аспект - розповім як працювати, щоб не нервувати алгоритм.
Для цього зроблено софт, який полегшить роботу із платформою.

Бонус 4.
На всі теми розповім як працювати з Shorts, як отримати на них кнопку (спойлер, це реально, але потрібно попрацювати) і як використовувати їх потенціал для просування основних каналів.

Для отримання бонусів попрошу зробити рекламу не порушуючи Правила Клубу.

Член клубу, організатор та модератор - два рекламні пости та підпис.
Складник - три рекламні пости.


Підтримка.

Активна підтримка курсу буде 1 місяць - 30 днів цілком достатньо, щоб поринути та повністю розібратися у темі. Але і після закінчення цього терміну підтримуватиму і відповідатиму на запитання по можливості у вільному режимі.
Давайте працювати, доки будуть питання - всім відповім!


Питання відповідь.

Ця тема підходить для новачків?
Курс розрахований на середнього користувача ПК, що вміє встановити відео редактор і користуватися браузером. Все буде розібрано від А до Я, той хто не працював з платформою, але хоче зайти на Ютуб - найкращий момент.

У якому вигляді буде надано інформацію?
Формат курсу відеоуроки, текстові та PDF документи.

Які потрібні додаткові вкладення, крім придбання курсу?
З витрат найдорожчим буде саме придбання курсу. Для роботи з нейромережами будуть розглянуті як варіанти безкоштовного їх використання, так і з оплатою за сервіси, але враховуючи яку кінцеву мету ми прагнемо, можна сказати, що цей контент коштує копійки і економити на цьому не варто! Для повнішого розуміння мені якісний ролик обходитися в районі 70-120 рублів!

Скільки часу займає робота над контентом?
Правильне питання) у ньому є ключове слово РОБОТА і раз домовилися по часнику, то я маю сказати що не мало! Так робота займатиме 2-3 години на день, хоча так само розглянемо варіанти на лайті, але це теж не 15 хвилин)
Але не треба забувати, Ви ж роботу шукайте і заробіток хочете не фіксований як на касі в П'ятірці - та й там немає вакансій на 2-3 години)

Який середній заробіток у цій ніші?
Як і писав вище в цій темі крутяться хороші гроші від рекламодавців, RPM у темі 7-10$ - отримавши 1кк переглядів, на виході можна отримати 7-8к$

Ви гарантуєте, що я пройшовши курс почну заробляти 8к доларів?
Пройшовши курс, Ви отримаєте знання як їх можна почати заробляти - від того, як Ви їх застосовуватиме, якраз і залежить скільки Ви почнете заробляти) Я тільки даю вудку і показую як і де ловити - а що Ви зловите, це вже залежить тільки від Вас - гарантій я жодних, ні кому не даю.

Що-небудь буде в курсі підключення Адсенс?
Для жителів РФ все стало складно з 2022 року, проте працювати можна - розповім свої варіанти виходу зі становища.

Яким буде захист від зливу?
Захист буде стандартний, матеріал буде позначений, як завжди, і можливо, як завжди, його зіллють..) але тим, хто купив за 3 рублі, доведеться його купити заново, за повну суму - якщо він хоче залетіти в тему, а не для галочки покласти на полицю) У приватці даватиметься додаткова інфа, обговорюватиметься різні підходи, розглядатися помилки і т.д - так що з смітника брати сенс губиться!

Зараз складнощі з оплатою сервісів з РФ, чи буде освітлений цей момент?
Так, складнощі є, але вони вирішуються і в деяких випадках можна взяти підписку навіть дешевше за номінал - як вирішується, поділюся з учасниками своїм досвідом.


Узагальнюємо вище сказане.

Ця складчина призначається тим, хто хоче зрозуміти як працює Ютуб і як залетіти в нього з гарною темою, на мій погляд з найкращою (просто тема "читерська" - можна сказати), щоб сильно не вкладатися і не стрибати з однієї тематики на іншу. Зрозуміти, як створюється контент,
де брати вихідці та як їх переробляти, як робити озвучку не гірше, ніж роблять реальні люди і при цьому не знати мови. Як отримати монету і не злетіти потім із неї з формулюванням "порушення Правил спільноти". Навчитися створювати свій контент і не боятися, що на нього прилетить АП. Працювати на "довготермін" у "вічно-зеленій" темі та здобути незалежність від різних негативних фактів, якщо втомилися "ходити по каменях" то ця тема для Вас!

Якщо ще хтось не зрозумів, поясню. Складчина не має на меті "нажитися на людях", на доказ поставив ціну 87$ - думаю всі подужають, це як би і не ціна для занурення в тему, але починати завжди важко, тут не посперечаєшся.
При цьому загальний ліміт за учасниками 50 осіб - за такого розкладу, можна якісніше надати підтримку, плюс прийдуть люди готові одразу починати працювати, плюс відсіятися люди, які шукають, кому голову посвердлити - тобто моєї дружини не буде!) Якщо без жартів, то хто не встигне, тут без образ - усіх знаю, всіх поважаю, у багатьох закоханий - але хто не встиг той запізнився!

По суті це 3 курси в одному, море інформації та годинник записаного матеріалу!
Весь матеріал, Ви отримуєте від чинного практика, який народився шляхом довгих спроб і помилок, спрямований на те, щоб Ви їх не повторювали і не тикали пальцем у небо!

Всіх з наступаючим, з минулими святами, чудово погуляли-пора і за справу взятися!
Курс практично записаний, збираємось та погнали - наші міських)
Радий усім, від Душі!
 
Угорі