Що нового?

Придбаний Покроковий план роботи з підсвідомістю - 2018 (ігор Сафронов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1434 ГРН
Учасників: 0 з 62
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Дев'ять елементів фокусування уваги під час проходження трансформаційної програми:

призначення та прочищення цілей
Ви отримаєте ряд методів, які прокладуть вам шлях до вашого призначення. Крім того, Ви отримаєте методи розчищення цілей, які ви можете застосовувати кожен день.

родові програми
Виправлення родових програм: складання генограми, пошук переплетень і родових лояльностей. Зцілення родової програми для передачі її вашим нащадкам.

грошова програма
Ви перепишіть програму грошей і фінансів. Ви зробите спеціальні вправи, які позбавлять вас від страху грошей, який вас стримував все ваше життя.

Здоров'я
Ви перепишіть програму здоров'я, вибудуєте діалог з власним тілом, навчитеся любити його і працювати з енергетикою.

відносини
Ви перепишіть програму взаємин з вашим партнером і родичами.
Вибудуйте нові відносини, змініть себе.

високі емоційні стани, стан потоку
Стан наснаги, радості, ентузіазму, гармонії і безумовної любові.

позбавлення від страхів
Страхи грошей, засудження, відносини можуть з'явитися з величезної кількості причин.
Ви позбудетеся від страхів, які вам заважають жити і розвиватися. Отримайте інструменти швидкої діагностики та зцілення страхів.

інструменти роботи з переконаннями і підсвідомими програмами
Ви отримаєте кращий набір інструментів, технік, які можна застосовувати в будь-який момент вашого життя, коли хочете змінити себе.

досягнення цілей
Як досягати цілей так, щоб отримувати задоволення і не саботувати себе?

Набір практик і вправ прискорить досягнення ваших цілей в кілька разів.

Модуль 1. Навчання технікам + інтенсивна зачистка основних негативних переконань.
Ви отримаєте самі передові техніки роботи зі своїм мисленням і підсвідомістю.
У підсвідомості середньостатистичної людини міститься величезна кількість шкідливих установок, травм, родових програм, лояльностей, переплетень, блоків, проекцій, негативних переконань, старих обіцянок і клятв і т. д.
Вся ця купа підсвідомих переконань створює гігантський опір. Це просто величезний опір, і ви його відчуваєте кожен раз, коли намагаєтеся зробити щось нове, щось "заборонене" самому собі.
Тобто всередині вас є заборони і вони на рівні тіла, емоцій, відчуттів, думок блокують ваші дії. Ви хочете щось зробити, але не можете. На це стоїть заборона.
Щоб зняти заборони, потрібно вміти ефективно працювати з підсвідомістю, знати техніки, вміти їх правильно застосовувати в потрібний момент.
Техніки, які ви отримаєте, відпрацьовані на десятках моїх клієнтів. Це безпечно, швидко і ефективно.
Ви навчитеся ефективно знімати заборони за допомогою технік роботи з підсвідомістю. Ви навчитеся діагностувати негативні переконання, які Вас стримують, гармонійно зцілювати їх і рухатися вперед.

Модуль 2. Прочищення цілей і пошук призначення.
Ви отримаєте і застосуєте техніки прочищення цілей.
Що таке прочищення цілей?
Коли ви ставите мету, наскільки впевнені ви в її досягненні? На 100% або менше? Після прочищення цілей ви повинні мати ті цілі, яких ви дійсно хочете досягати. Ви більше не будете ставити мету, забувати про неї і йти займатися якимись абстрактними справами.
Ви будете хотіти досягати мета, і це буде мета, яка мотивує вас, дає вам енергію. У 90% випадків люди ставлять собі мету, яка не дає енергію, тому вони нічого і не роблять. Такого більше не буде.
Плюс ви отримаєте базові основи визначення свого призначення. Ви дізнаєтеся своє точне призначення за те, що вам потрібно рухатися, що потрібно тестувати.
Ви не будете сидіти в очікуванні "призначення", і міркувати:"ось коли я знайду призначення, тоді я заживу". Ні, так воно не працює. Призначення знаходить тільки активна людина, той, хто діє кожен день.
Активність йде на першому місці, призначення відкривається йому в процесі дії. Що тут важливо? Потрібно не просто механічно діяти.
Важливо не вантажити лопатою вагони, а щоранку ставити собі питання: "Чи відповідають дії, які я буду сьогодні робити, цілям моєї душі?", Активно вибирати дію і змінювати напрямок, якщо це потрібно.
У другому тижні ви почнете шлях до мети і прочистіть цілі так, що вони будуть мотивувати вас на 100%. Ви встановлюєте полум'яний мотор в грудях.

Модуль 3. Робота з родом.
Сила роду - це те, що втрачено в сучасному суспільстві.
Існує 4 закони родових систем:
  1. Закон приналежності
  2. Закон ієрархії
  3. Закон балансу
  4. закон виживання системи
Прилад цих законів з людьми може відбуватися дуже неприємні речі. Я розповім вам, як працюють ці закони і як їх не порушувати.
Ви правильно складете свій генограм-схема, де відображені ваші батьки, дідусі і бабусі, прадідусі і прабабусі, брати і сестри і т. д.
Ви знайдете права і систем виправити їх за допомогою спеціальних технік. Це дуже відповідальна і важлива робота. Раджу поставитися до цього з усією серйозністю.
Далі ви відновите зв'язок з силою свого роду. Це енергетична практика з вашою душею і вашою енергетикою. Ви відчуєте себе наповненими силою, силою свого роду, тисяч своїх предків у багатьох поколіннях.

Модуль 4. Гроші. Позбавлення від негативних грошових переконань, впровадження ефективних бізнес переконань.
Гроші-це одна з найбільш заряджених тем в плані негативних переконань.
Коли середньостатистичній людині представляється можливість заробити більше грошей, він впадає в ступор, настільки сильні ці переконання. Люди звикли жити на середньому рівні-так, як живуть люди навколо.
Як вирватися з цього замкнутого кола? Як перестати соромитися великого заробітку в майбутньому? Як почати діяти в напрямку заробітку грошей?
Відповідь на це питання ви отримаєте в цьому модулі програми. Ми розглянемо величезний список аспектів, які блокують приплив грошей у ваше життя.
Пропрацювавши ці аспекти, ви перестанете боятися грошей і" ухилятися " при можливо їх заробити.Ви візьмете і отримаєте результат, без всяких сумнівів і зайвого мандражу.
У цьому блоці також буде опрацьована тема самоповаги і самоцінності, і ще багато важливих моментів, які впливають на відносини з грошима.
Ви навчитеся і будете застосовувати практики по впровадженню бізнес переконань, які допоможуть вам ефективно розвивати свій власний бізнес або досягти успіху в кар'єрі.

Модуль 5. Здоров'я, харчування, струнке і підтягнуте тіло.
Всі знають, що потрібно харчуватися правильно. Але тоді чому так мало людей це робить?!
У темі здоров'я і харчування лежить величезна кількість підсвідомих блоків і травм: недолік любові, нереалізованість, невпевненість і занепокоєння, розчарування, відсутність любові до свого тіла.
Всі ці травми реалізуються на рівні тіла і дій: людина сама "виліплює" себе за роки свого життя. Переконання створюють рішення, рішення-дії, дії формують звички, а звички призводять до результату. У кого - то цей результат відмінний, вони стрункі, бадьорі і енергійні в будь-якому віці.
Але, на жаль, не у всіх набір переконань, пов'язаних зі здоров'ям, є еталонним.
У цьому модулі ми опрацюємо пласт переконань, пов'язаних зі здоров'ям, харчуванням, активністю і впровадимо правильний набір переконань і підсвідомих програм.
У вас виникне внутрішнє бажання робити те, що ви плануєте вже довгі роки: зарядка, спорт або йога вранці, почати правильно харчуватися, перестати їсти всяку "погань" і т. д.
Після тренування ви гарантовано скинете вагу і поліпшите своє здоров'я, отримаєте набір корисних звичок і станете займатися спортом, йогою або будь-який інший фізичною активністю, яким ви давно мрієте зайнятися.

Модуль 6. Любов, відносини, сім'я.
Ви пропрацюєте причини сімейних конфліктів, розбіжностей з родичами.
Ви отримуєте практики і техніки вирішення сімейних конфліктів, якщо це потрібно, то пропрацюєте біль від старих відносин або сімейних скандалів.
Знімете головні заряди з хворобливими переживаннями і навчитеся будувати своє життя так, щоб цього не повторювати.
Ви отримуєте і впровадите моделі поведінки, які допоможуть вам гармонійно будувати своє особисте життя і жити в мирі та злагоді зі своїми родичами.
Усередині кожної людини знаходяться 2 половинки: внутрішній чоловік і внутрішня жінка. Це субособистости (частини особистості), які проявляють жіночу і чоловічу природу: дії, характер, відносини, переконання, навички і т. д.
Наша чоловіча частина - це сила, дія, натиск, сміливість, мужність.
Жіноча частина-любов, прийняття , ніжність, слабкість, турбота і т. д.
У чоловіків має бути присутнім 70% чоловічого і 30% жіночого, у жінки відповідно навпаки. Плюс, образи внутрішнього спілкування і внутрішньої жінки повинні бути нетравмовані і бути гармонійні.
Тільки в цьому випадку ви можете проявляти себе в сім'ї, кар'єрі та бізнесі, у відносинах з партнером правильно.
Відносини в парі будуються на розподілі цих ролей.
Ми будемо проходити стан чоловіка-впевнений досяг, який знає що хоче, він добувач для сім'ї і опора для своїх батьків. Він є зразком для своїх синів і образом майбутнього чоловіка для своїх дочок.Цей чоловік є втіленням успіху, досягнення і соціального статусу.
https://privatelink.de/?http://go.prosperitylab.ru/podsoznanie_new_i
 
Угорі