Що нового?

Придбаний Пологи без страху. Травень 2020 (Наталія Ілатовська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2905 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 107.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Тариф "Пологи без страху" - онлайн (запис уроків). Всі лекції травневого онлайн-курсу і записи занять.

Онлайн курси для майбутніх батьків.

програма та розклад курсу для майбутніх батьків
"Пологи без страху" травневої групи 17.05.2020 – 21.06.2020:

Лекція №1 17.05.2020 неділя 18:00-21: 00
Тема: Перинатальна психологія: звідки беруться генії і психопати, чемпіони і лузери, відмінники і двієчники.

Він нас чує? Він нас бачить? А може, вже пора вчити англійську?

Період вагітності-це дуже відповідальний і значущий час для майбутньої людини. З розвитком науки і медицини в світі, нам стали відкриватися дивовижні речі пов'язані з відчуттями і емоціями, які відчуває дитина перебуваючи в утробі у матері.

Перше заняття курсу буде присвячено перинатальної психології-науці про психічне та психологічне життя ще не народженої дитини.

Лекція №2 24.05.2020 Неділя, 18:00 – 21:00
Тема: я вагітна! Наступні 9 місяців в житті пари. Чим займемося?

А, як же мій улюблений спорт? Що у нас тепер з сексом? І, навіщо вагітної лазня?

Слідом за радістю і хвилюванням після звісток про прийдешні зміни в житті, приходить розгубленість пов'язана з безліччю питань, які до цього не хвилювали майбутню маму.

Яка фізичне навантаження допустима? Що можна і слід вживати в їжу, а чого варто уникати? Як мені бути, якщо я захворію? Чи можна продовжувати статеве життя? І так далі.

На цьому занятті ми навчимося орієнтуватися у фізичних і фізіологічних змінах, з якими стикаються жінки в очікуванні дитини. Ми торкнемося безліч пікантних моментів, які хвилюють не тільки майбутніх мам, але і майбутніх тат!

А, як бонус, розберемося як відвідувати в цей період ЖК і не псувати нерви собі і чоловікові=)

Лекція №3 31.05.2020 Неділя, 18:00 – 21:00
Тема: Пологи-частина 1: Як це починається? А, якщо не починається?!

42 тижні вагітності - "політ нормальний"? Як би мені не пропустити свої пологи ...

Коли наближається ПДР малюка, майбутня мама починає з кожним днем все більше переживати. Так відбувається у всіх, хто чекає першу дитину. День пологів насувається, і стає все тривожніше, адже шляху назад немає! Скоро все почнеться! Але, чомусь не починається ... щось не так?
  • мені буде боляче?
  • скільки це триватиме?
  • що, якщо я помру? А, раптом помре малюк?!
  • що зі мною робитимуть?
  • хто, що і як мені допоможе?
  • чи варто писати сценарій пологів?
  • навіщо мені на пологах чоловік?
  • відійшли води-це як? І, що далі?
  • скільки часу можна залишатися вдома і коли їхати в пологовий будинок? Що робити вдома під час сутичок?
  • як дихати, лежати , стояти, сидіти?
Безліч питань, які вимагають відповіді ще до пологів. Оскільки, саме від не знання відповідей на них жінка починає панікувати і відчувати страх.

Також обговоримо "лотосові пологи" - міфи і правда. Пологи в пологовому будинку або вдома – плюси/мінуси, і як мінуси перетворити в плюси.

Лекція №4 07.06.2020 Неділя, 18:00 – 21:00
Тема: Пологи – частина 2: партнерські пологи. Йому і мені це треба?

Що робити на пологах чоловікові? Може-чи тато правильно перерізати пуповину? Потрібна-чи пуповинна кров дитині?

У другій частині заняття присвяченого дню пологів ми опинимося в пологовому залі і спробуємо по кроках розібрати весь процес. Потрібен тато в пологовому залі або буде тільки заважати? Пуповинна кров, плацента, банк пуповинної крові - що це?

Перші хвилини після народження малюка принесуть з собою не тільки неймовірну радість, але і безліч важливих питань вимагають негайного прийняття рішень від новоспечених батьків. Крім маніпуляцій з мамою, вам відразу запропонують, наприклад, зробити ін'єкцію вакцини або вітамінів, підписати деякі документи, які, ймовірно, можуть вплинути на долю малюка. Ми повинні підготуватися до цього.

У цьому занятті ми більш детально розберемо можливість і користь участі пап в народженні дитини.

Детально відповімо на такі питання майбутніх пап, як:
  • Це пологи вже, або ще поки не пологи?
  • Це пологи! Що робити!?
  • Що брати в пологовий будинок, і де це лежить?
  • Вона просить бути поруч. Чи зможу я?
  • Що я побачу на пологах? Чи не вплине-чи побачене на наше сексуальне життя?
  • Що я буду там робити? Чим, дійсно, чоловік може допомогти на пологах?
Після цього заняття, тата приймуть виважене і правильне рішення, а також зможуть впевнено і по суті спілкуватися з медичним персоналом задіяним під час пологів.

Лекція №5 14.06.2020 Неділя, 18:00 – 21:00
Тема: найстрашніші "страшилки": чого бояться майбутні мами? Міфи і реальність

Кожна майбутня мама чогось боїться перед пологами. Безумовно, все індивідуально, але є страхи, побоювання і сумніви, які спантеличують практично будь-яку жінку. Ось, деякі з них:

  • кесарів розтин
  • епідуральна анастезія
  • родовозбужденіе і родостимуляция
  • розріз (епізіотомія) і розриви
  • розтин плодового міхура (амніотомія)
  • окситоцин та інші лікарські препарати
  • ручне відділення і виділення плаценти
  • кровотеча
  • клізма, гоління, санобробка
Прийшла пора розібратися. Які можуть бути показання для тих чи інших маніпуляцій, як реагувати на дії і пропозиції лікарів, які можуть бути наслідки – саме про це і поговоримо.

Лекція №6 21.06.2020 Неділя, 18:00 – 21:00
Тема: післяпологовий період: дитина народилася, що з ним тепер робити?

– "За техніку 8 балів, за артистичність 9 балів" - оцінка по Апгар: про що вона нам говорить, на що вона впливає?
  • Коли виписуватися? Чи можна піти з пологового будинку через дві години після пологів?
  • Що можна мамі після пологів, а від чого варто утриматися?
  • Післяпологовий "блюз" і післяпологова депресія-як це?
  • Що таке "закрити пологи"? З ким і коли це треба робити?
Дитина народилася, що далі? Мама після пологів опиняється на іншій планеті. Як швидше прийти в норму і уникнути післяпологової депресії? Ця лекція про це.

Оскільки це останнє занять курсу, в кінці лекції, ми виділимо трохи більше часу для відповіді на ваші питання пов'язані з нашим курсом.
Ви хочете досконально розібратися в питаннях вагітності та пологів? Для вас важливо, щоб під час пологів вас огорнули увагою і турботою? Наш проект створений для вас! "

Автор-акушерка Наталія Ілатовська (Черкас):
  • Акушерка і викладач, проект"Пологи без страху"
  • Освіта: вища технічна, вища економічна, середня медична. Акушерка, диплом з відзнакою.
  • Акушерка пологового будинку №13 в Санкт-Петербурзі, викладач курсу "Пологи без страху". Мати трьох дітей.
  • приймає пологи за м'якою методикою у вагітних, які пройшли підготовку на курсі "Пологи без страху".
  • супроводжує слухачок курсу в першому періоді пологів онлайн.
  • дотримується філософії м'яких природних партнерських пологів з індивідуальним підходом до кожної жінки і зведенням медичних втручань до мінімуму.
Травневий потік, старт 1 травня, 2020.

http://rodybezstraha.ru/
 
Угорі