Що нового?

Набір учасників Пошиття яскравого і стильного пальто-тренч (Альбіна Скрипка)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 0 з 48
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

ви вивчите повну технологію пошиття з елементами від Кутюр і зможете зшити не тільки класичний тренч, але і пальто-тренч!

Тренч – це сучасний елемент гардеробу, який є практично у кожної модниці. Одягаючи тренч, ви будете виглядати більш стильно, ніж в куртці, і зможете носити його з сукнею. Ми пошиємо таке пальто-тренч за прикладом відомих моделей тренчей від Burberry

Лекала на 9 розмірів з інструкціями


Що ви дізнаєтеся з марафону


Як виробляти розкрій і пошиття з тканини з малюнком (клітина, смужка)
Як правильно дублювати деталі, які використовувати прокладочні матеріал, які використовувати пристосування для СОТ

Повний цикл СОТ (волого-теплової обробки) деталей
Як за допомогою праски не тільки проутюжить шви, але і задати деталям потрібну пластику. Я покажу вам свої секрети, де потрібно відтягнути, де сутюжити і як правильно це зробити, щоб виріб в майбутньому "обтікало" фігуру

Обробка кишень листочка з підгонкою малюнка, відлітних кокеток, шліци у верхніх виробах з підкладкою
Я покажу Вам свій спосіб, як накрити підкладкою виріб, що б вона, буквально, "злилася" з виріб

Ви навчитеся робити дрібні деталі тренча: пати, шлевки, пояси
Ви побачите, як ставити люверси на пресі або вишити отвори для пряжки вручну натуральним шовком

Ви отримаєте ексклюзивні лекала з 42 по 58 розміру
Дані лекала ви зможете використовувати для пошиття тренча з габардину, плащової тканини, джинси, а так само для пошиття пальто-тренча з легкої пальтової тканини, твіду, костюмної тканини

Ви отримаєте покрокове керівництво по коригуванню з фотографіями в своїх робочих зошитах
Я навчу вас коригувати лекала під особливості своєї фігури. Фасон тренча і модельні лінії продумані таким чином, що б не тільки врахувати останні тенденції моди, але і візуально витягнути фігуру і візуально "скинути" пару зайвих кг

Дізнаєтеся авторські секрети і фішки пошиття
Я навчу вас виготовляти петлю з вічком вручну з шовкових ниток, обтягувати пряжку тканиною вручну самостійно. Розкрию секрети правильної посадки втачного рукава, також розповім, як" запакувати "пройму рукава, куди поставити" подокатники "і"папоротки". І безліч інших секретів!!!

10 відеоуроків
  • ЛЕКАЛА на 9 розмірів
  • Інструкції з коригування ЛЕКАЛ


https://privatelink.de/?https://albinaskripka.pro/marafon_palto_trench
 
Угорі