Що нового?

Придбаний Повітря. Четвертий потік. Червень 2020 (Марина ДеБошир)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1835 ГРН
Учасників: 0 з 50
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Четвертий потік курсу "повітря" про правильне носове дихання за методом Бутейко.

Сама дихальна гімнастика проста і не має протипоказань. Все, що потрібно-3 рази на день по 15 хвилин.

Короткий список проблем, що вирішуються за допомогою даного курсу:
- бронхіальна астма, алергії, бронхіт, риніти, гіпертонія і гіпотонія, аритмія, неконтрольований набір ваги, цукровий діабет, панічні атаки, варикозне розширення вен, геморой

Вам обіцяють лікування від варикозу, аденоїдів і геморою після операцій і видалення симптомів?

Соромлюся запитати: відрізавши те, що виросло, куди подінеться хвороба, від якої утворилося те, що відріжуть? Ви в глухому куті, не ви одні. Задавши це питання своєму лікарю, послухайте відповідь, якщо він піде. Адже очевидно, якщо пропонують такий кардинальний підхід, як обрізання, мабуть, результат збиває з ніг)))

Хто - небудь тут знає, чому борються за гемоглобін і феритин?

А чому наш організм сам не продукує те, що йому необхідно? А де тварини добувають БАДи? А, в рослинах. ОК. а чому у тварин засвоюється, а у нас немає? Я про тварин в дикій природі. Корова не п'є молоко, а щипає травичку, я про корівку в альпійських луках. У неї відмінні роги, і кальцію валом, і немає остеопорозу. А чому дика кішка схожа на кішку, а та, що живе у вас вдома, більше схожа на батон на ніжках?

Є відповідь, чому у нас не засвоюється з продуктів те, що необхідно для здорового тіла?

Складно? Не складно, якщо подумати. Що змінилося: раніше засвоювалося, а тепер ні. Самі продукти! Да? Екологія, так? Антибіотики, так? Вакцини, так?

Без чого не можна вижити більше двох-п'яти хвилин (для ловців перлів)?
Без дихання!

Секрет - не секрет для тих, хто аналізує! Вчимося дихати так, як закладено Творцем. Рятуємо себе від усіх хвороб, які тільки можливі.

Що відбувається при нашому ідеальному диханні носом, знаєте? Змінюється хімічний склад крові, обмін речовин. Гемоглобін, феритин і інше здивують вашого лікаря. А вже як здивується ваш геморой, ВСД, бронхіальна астма, аденоїди з тонзилітом, гіпертонія — біжать.

Але у кожного свій шлях до усвідомлення і здоров'ю.

Можете і далі боротися з симптомами, а можете раз і назавжди оволодіти нюансами правильного носового дихання і все життя бути здоровим.

Продажі курсу "повітря" я відкрила, в шапці профілю посилання на мій сайт, 2 тижні. я з вами. Старт у червні.

Скажу відразу, нас чекає дуже непростий Червень. І в поточній обстановці курс потрібен, як повітря!






Продажі
http://marideboshir.ru/
 
Угорі