Що нового?

Набір учасників Повне перетворення. Січень 2021. Тариф-Самостійно (Ванда Вонг)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4375 ГРН
Учасників: 0 з 85
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 53.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 15273

Прихований контент для користувачів Alister, Arzy, Asteri, Аигога Homer, vintra, Ауріка, Дайнерис, Двалин, Коловрат Эврус.
Натисніть, щоб розкрити...


що кожного разу відбувається з ВАМИ за 15 хвилин до виходу з дому?
  1. ви дивитеся на полиці і вішалки, забиті одягом
  2. намагаєтеся придумати, що підійде до цієї кофтині
  3. дивіться на отриманий образ і залишаєтеся незадоволені
сучасну розумну зайняту жінку це дуже дратує! Чому?
  1. я проводжу 5 годин в магазині і купую всього одну "не найжахливішу".
  2. мені не подобаються однакові луки від Instagram-стилістів, я не бачу в них себе
  3. Комплекти стрітстайлерів такі дивні, що я в такому точно не зможу вийти на вулицю
  4. теорії кольоротипування і типування зовнішності не приносять ніякого результату
І ГОЛОВНЕ: ЯК МЕНІ ПРОСТО НАВЧИТИСЯ ОДЯГАТИ СЕБЕ СТИЛЬНО І ПОДОБАТИСЯ СОБІ В ДЗЕРКАЛІ?

Після курсу"повне перетворення":
  • у вас в шафі висять готові стильні образи на будь-яку погоду, ситуацію і настрій. За 2 хвилини вирішуєте, що надіти. Твердо впевнені в кожній речі і образі, носіть свій гардероб із задоволенням
  • шафа більше не склад, в якому ви не знаєте, до чого підступитися. І не випалене поле з 2 похмурими джинсами і пачкою речей "а раптом". Там достаток, повітря і порядок
  • проводьте в магазині всього 30 хвилин і бачите потрібне! Відкриваються очі. Перестаєте купувати речі, в яких виглядаєте гірше, ніж без них. Купуєте тільки те, що і сидить, і поєднується
  • ви глибоко розумієте систему, принципи, за якими працюють ті чи інші образи. Розібралися з тим, що відчували інтуїтивно, але не могли відтворювати результат.
уявіть, що вам більше не потрібно:

⟶ Намагатися копіювати фотографії з журналів і постів Instagram
⟶ Прислухатися до суперечливих порад різних стилістів
⟶ Насильно тягнути себе в магазин, щоб купити щось нове, і все одно виходити з типовими речами
⟶ Розчаровуватися в своєму виборі одягу.
⟶ Умовляти себе, що"не всім же бути стильними". І все одно проводити години у вивченні порад по стилю в соцмережах і журналах
⟶ Намагатися зрозуміти, який же чарівний секрет знають всі ці жінки, що у них все так класно поєднується.

Замість цього ви можете:
  • витрачати в 2 рази менше, а виглядаєте в 2 рази краще;
  • знаходити в магазинах все необхідне за 30 хвилин;
  • виглядати молодше на кілька років;
  • одягатися красиво і зручно (так, одночасно!);
  • незалежно від особливостей фігури виглядати сучасно і гармонійно;
  • не залежати від власного настрою (прокинулися не в дусі - не змогли зібрати комплект, пішли в джинсах);
  • повністю виражати себе в одязі, але при цьому не викликати розмови " нічого собі, як безглуздо вирядилася "або"ти що тепер, цілими днями образи підбираєш"?;
  • дивитися в відображення в дзеркалі і завжди подобатися собі такою, яка ви є.
витягнемо ВАС з ОСТОЧЕРТЕЛОГО типового образу на курсі "повне перетворення"

вступний БЛОК
  • знайомимося і розбираємося зі структурою курсу
  • вивчаємо, як виглядає гардероб-проект
  • дивимося докладну інструкцію до зручного онлайн-сервісу, який допоможе зібрати Класні комплекти і реалізувати повне перетворення
  • Вивчаємо подробиці за розкладом
БЛОК 1
Дізнаємося, які речі актуальні
  • робимо свій крок номер нуль-розбираємося з речами, яких варто уникати, і дивимося, який одяг дійсно хороша
  • Реанімуємо свої мрії в стилі
  • підбираємо актуальне взуття і уникаємо поширених помилок
  • Вчимося вибирати хороші сумки
  • вивчаємо, які аксесуари нам підходять і будуть актуальні ще багато років
  • під мікроскопом дивимося на дешево-виглядають матеріали
  • Вчимося купувати в онлайні класні речі
  • за допомогою коучингового уроку розбираємося, хто вибирає одяг замість вас
Результат модуля: ви позбудетеся від неактуальних речей, дізнаєтеся, які є актуальні, виявите ваші глибинні "хочу" в одязі і стилі. Почнете формувати ваш гардероб-скарб вдалими предметами одягу.

БЛОК 2
Вивчаємо і приручаємо тренди
  • розбираємося, що таке норма
  • Вивчаємо тренди і причини їх формування
  • на коучинговому уроці знайомимося з поняттям" обмежуючі переконання " і вчимося з ними працювати
  • розбираємося з методами самостійного визначення трендів
Результат модуля: будете знати і розуміти, які є тривалі тенденції, навчитеся самі їх визначати. Вивчіть способи самостійного відстеження трендів, які можна застосовувати, не виходячи з дому і без складних підрахунків. Продовжіть доповнювати проект трендовими речами.

БЛОК 3
Комплект і стилі
  • знайомимося з поняттям" шикарна річ " в образі
  • Вчимося комплектувати речі за допомогою робочих схем
  • вивчаємо різні стилі і вчимося правильно поєднувати їх в спортивному міському стилі.
результат модуля: З'єднайте знання воєдино і навчитеся комплектувати образи. Отримайте повний список і визначення стилів і докладний розбір того, як правильно вибирати спортивні речі для міських образів. Почнете розподіляти вдалі образи вашого гардеробу за подіями в житті.

БЛОК 4
Працюємо з формою
  • освоюємо працюючі принципи і правила роботи з фігурою
  • Вчимося визначати правильний оверсайз
результат модуля: ви зможете створити силует, до якого давно прагнули, але не знали — як. Навчіться відрізняти оверсайз від найбільш вдало сидить на Вас розміру і вибирати те, що підходить саме для вашого образу.

БЛОК 5
Додаємо колір, фактуру, обсяг
  • Вивчаємо правильні кольори і як їх поєднувати
  • знайомимося з різними фактурами, щоб робити образи ще цікавіше
  • розбираємося, що насправді означає обсяг і як його додати
Результат модуля: навчитеся комплектувати образи з урахуванням кольорів, фактур, обсягів. Навчіться застосовувати прийоми, якими користуються на подіумних показах. Продовжіть розподіляти вдалі образи вашого гардеробу за подіями в житті.

БЛОК 6
Додаємо принти
  • згадуємо, які є принти, і як їх поєднувати в образах
  • будуємо колесо балансу для свого стилю і способу життя
результат модуля: Навчіться комплектувати образи з урахуванням принтів. У вас є інструмент, який допоможе вам вийти з кола повторюваних негативних сценаріїв і ситуацій.
Чому це потрібно зробити зараз?
  • тому що настає момент, коли стає ясно, що ми не можемо ходити без одягу, так само, як не можемо не їсти і не пити. І якщо вже так сталося, то чи не краще щоденну проблему "знову треба щось надіти" перевести в розряд щоденного задоволення "знову я виглядаю найкращим для себе чином"
  • тому що красиво одягатися - такий же усвідомлений (і, можливо, не найлегший) вибір, як вибір почати розбиратися з накопиченими психологічними проблемами, як вибір не працювати там, де погано, і не жити з тими, з ким тоскно і страшно.
  • тому що свою фею-хрещену ви вже заслужили. Мені часто кажуть, що я ніби даю дозвіл одягатися красиво і згідно вашій внутрішній красі. І я хочу дати такий дозвіл усім, хто готовий його отримати.
https://privatelink.de/?https://school.vandastyle.online/kurs?utm_source=mainsite
 
Угорі