Що нового?

Придбаний Повний курс по Ци-Мень. Всі модулі (Анна Прем'єра)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 16912 ГРН
Учасників: 0 з 92
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 191.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
код долі. Ци-Мень. Приховані знання для набуття власного шляху. "Іноді важливіше просто опинитися в потрібному місці в потрібний час!"

В потрібний час в потрібному місці... Як розрахувати таку точку?... "

Зірки зійшлися", "лягла карта", "так розпорядилася доля", "так захотіли Боги", "Напевно так потрібно"... чи знайомі вам ці вирази? 1000 років людина задається питанням, Що таке доля, як визначити Код долі, щоб слідувати своєму шляху.
У кожній культурі є свої оракули, провісники, астрологи, нумерологи, відуни, маги, які зчитують з простору знання про майбутні події і направляють "відають" або "зацікавлених" в правильному напрямку. Ци-Мень Дунь Цзя-математичний розрахунок, зроблені більше 5000 років тому, який з точністю до 2 годин показує розташування енергій в конкретному просторі.
Ви ж зчитуєте інформацію з оточення і проводите через себе, піддаюся впливу загальних енергій.
"ТЕПЕР Я МОЖУ ЗНАТИ, КУДИ ВІДПРАВИТИСЯ ЗА УДАЧЕЮ?!!"- мені здається, я чую Ваш вигук...
Так! Освоївши Ци-Мень, Ви отримуєте КОД/КЛЮЧ до вашої долі і долі ваших близьких

Які "ключі" і "Коди" до долі дає Ци-Мень
Це тільки мала дещиця для простого спілкування на одній мові із Всесвітом!
Пошук загублених предметів Оракул, ворожіння. Куди йти за удачею відповіді на питання: як бути? Корекція долі через подорожі читання карти народження

Як отримувати відповіді на питання - "Як бути? Що робити, щоб....?"
Досить заглянути в карту, щоб побачити важливі підказки!
У такій карті енергії стоять. Це видно по задвоєних стихіях.

У такий період краще просто не робити ніяких дій! Важливо перечекати "болото" і діяти в більш вдалий час. Інакше все піде через труднощі, ви витратите набагато більше зусиль! Однак тут є підказка!
Якщо вже дуже треба рухатися саме в даний часовий відрізок! + Зверніть увагу на північно-східний сектор (внизу зліва) в ньому задвоєні стихії "Вогню Інь". Тільки через даний напрямок є надія на"допомогу". При цьому є ще підказки - так званий "повний Фу-Інь" - тобто повне знерухомлення. Що ж робити в цій ситуації?

Якщо зрозуміти логіку, аналіз і робота з картою - вельми не складні! Звичайно! Потрібна практика! Потрібен досвід, який з часом швидко осідає, засвоюється і приходить. Плюс для Вас є помічники - калькулятори! + Ви навчитеся полегшувати собі життя через готові сервіси, які вважають все за Вас і видають готову повну картинку

Де ваші особисті напрямки удачі.
У карті народження вказана інформація про ваших особистих напрямках. Куди Вам не варто направлятися. Уявіть собі, якщо ви в такому напрямку кожен день ходите на роботу. Чи будете Ви там щасливі?).
Ваш персональний час сили.
Припустимо, Вам потрібен час, щоб укласти вдалу угоду, вкласти грамотно гроші, вийти вдало заміж, завагітніти.... Чи знаєте ви, що в карті народження завжди є підказка для матері - в інший період вона просто ніколи не зможе народити!
Нами керує природа.
Якщо ви володієте інформацією, ви володієте світом!
Скільки "розбитих" лобів і шишок можна уникнути, скільки часу ви можете заощадити, просто заглянувши в карту " Ци-Мень!". Це так просто

Чому ці знання були стільки років закриті на ЗАМОК?...
Тому що так невигідно робити уми людей вільними! Всезнайки ніколи не потрібні були. Ними неможливо управляти! Яке щастя, що настали нові часи, коли знання стають відкритими і доступними! Все, що потрібно, щоб їх отримати-бажання!

Допоможіть вашим дітям скласти іспити і вступити! Допоможіть вашому чоловікові або дружині зробити кар'єру! Іноді вона залежить всього від одного дзвінка або вдалої зустрічі! А іноді на неї йдуть роки, після яких "ти стаєш не потрібен" + Допоможіть Вашим колегам і собі у виграші в тендері! Отримайте контракт, який може "годувати" вас все життя! Нейтралізуйте конфлікт з коханою людиною, просто прогулявшись в парк! Розгорніть ситуацію в свою СТОРОНУ

Так, зараз час прийшов! Повний "Ци-Мень від" А "до" Я " - геніальні таємниці предків

міфи про ваше можливе навчання

1. Якщо я не розберуся зовсім в цій науці. Адже це так складно!

- Згодний. Треба буде попрацювати. Є речі, які важливо освоїти, пізнати і напрацювати з практикою! Але не боги горщики обпалюють! Вся китайська метафізика побудована на чіткій математиці і логіці! Все, що потрібно-зрозуміти і осягнути її. Далі невелика практика і інтерес. Все! Ви освоїте!

2. У мене немає часу на присутність на уроках.
- Всі уроки є в записі. Відповідно, ви далі заходите в свій Особистий кабінет і маєте постійний доступ з будь-якого гаджета до уроків. Займаєтеся в той час, коли Вам зручно

3. Якщо я сама по записах (сам) не розберуся.
- Ми всі працюємо в загальному чаті, в загальному просторі. Ви завжди можете задати питання, отримати на нього відповідь. Для складних випадків, коли зовсім не зрозуміло, автор проводить додаткові зустрічі з розбором матеріалу. Під час курсу завжди виділяється день на тижні для розбору домашніх завдань. "У мене зовсім немає здібностей до ясновидіння..."Так! Багато хто думає, що без цього рухатися в таких тонких науках не можна. Однак тут, є у Вас здібності чи ні - це не важливо. Важливо слідувати знанню ієрогліфів і їх позначень. Далі "книга життя" сама починає вам "озвучувати" те, що написано на її сторінках.

4. Мені складно повірити в такі речі. Невже простий прогулянкою можна поміняти те, що визначено?

- Тут не важливо, вірите ви чи ні. Це працює поза Вас!

зміст програми

Модулі курсу


Введення. Знайомство з образами стихій, їх взаємин один з одним. Взаємини палаців. Знайомство з тваринами в розкладах. Сезони і їх стихії в розкладі Ци-Мень Духи, зірки, Врата - поглиблене пізнання, характери і значення.

Модуль 1
Структури та активації. Ми розглянемо всі можливі структури Ци-Мень. Пізнаємо їх логіку, щоб з ними надалі було легше працювати. Ви навчитеся вибирати час, місце, отримаєте розуміння, що ви самі керуєте своєю долею. Важливо знати тільки" картину " навколо, щоб знати, які заходи вжити. Ви зрозумієте, як в залежності від мети, включати ті чи інші "збіги", а також підготуєтеся до більш цінної теми курсу - "стратегія в Ци-Мень".
Марафон по Фен-Шуй: визначаємо місця для активацій у Вашому домі.

Модуль 2
Оракул. Передбачення. Розвиток Інтуїції. Отримання відповідей на питання, від яких часом залежить ціле життя. Дана тема в Ци-Мень викликає безліч суперечок і шепоту навколо. Ми звертаємося до карт, до ворожок, до маятників, рун, електронним ворожінням, аби дізнатися: "як вчинити", "що зробити", "що вас чекає, якщо ...", "Буде це добре для Вас чи не буде","як пройде така-то подія". Автор курсу-Анна Прем'єра - є бачить з дитинства, з 12 років ворожить на картах, їй доступні ТАРО, кавова гуща. Анна є автором і творцем власної системи - енерго-карт, провідником в Хроніки Акаші. І вибрала для себе оракул ЦИ-Мень як лідируючий і на сьогодні основний інструмент для допомоги собі і тисячам людей навколо. Це-книга життя. Все, що потрібно-тільки її читати. А, це-мабуть, найскладніше, правильно прочитати взаємодію карт або знаків у видіннях і снах. Саме тому математика розрахунків Ци-Мень є найбільш "чистою" і "незалежною" від того, що ви побачили і як прочитали, інтерпретували.
Бонус цього кроку-Система "І-ЦЗИН". Знайомство з триаграмами і гексаграммами.

Модуль 3.
Корекція долі. Парфуми. Робота з Божествами. Складаємо стратегію Ци-Мень. Даний розділ є самим "дорогим" і самим пробивним. Саме даний етап в короткі терміни дає абсолютно неймовірний зліт в житті людини! Ми задіємо всі знання і всі ресурси з різних шкіл і сфер китайської метафізики. Ци-Мень посилить всі наші знання і застосування в рази! Ми підключимо з Вами зірки, корисні стихії, річних благородних, вашу особисту поштову Кінь, зірку процвітання. Про це не говорять у відкритому доступі. Такі курси коштують від 50 000 рублів і вище! Такі послуги оцінюються в сотні тисяч рублів. І все це зробите в курсі спільно з автором ви, крім того навчитеся складати і розраховувати стратегії "зльоту" для інших, відкриваючи для себе абсолютно нові горизонти!
СПЕЦІАЛЬНИЙ БОНУС- "СИМВОЛІЧНІ ЗІРКИ"! Майстер-клас.

Модуль 4
Карта народження. Як читати карту народження в Ци-Мень (Оракул читання життя). Як визначати періоди. Як визначити сильні і слабкі сторони, ваші таланти і потенціал, корисні палаци, перенаправити течію енергії для Вашої найбільшої реалізації. Цей модуль передбачає елементарні знання основ Ба-Цзи.
Бонусом до модуля є пізнання суміжних наук.
перегляньте відкриті УРОКИ нижче!
міфи про ваше можливе навчання

1. Якщо я не розберуся зовсім в цій науці. Адже це так складно!

- Згодний. Треба буде попрацювати. Є речі, які важливо освоїти, пізнати і напрацювати з практикою! Але не боги горщики обпалюють! Вся китайська метафізика побудована на чіткій математиці і логіці! Все, що потрібно-зрозуміти і осягнути її. Далі невелика практика і інтерес. Все! Ви освоїте!

2. У мене немає часу на присутність на уроках.
https://privatelink.de/?https://anna-premiera.ru/ci-men-ot-a-do-ya/
 
Угорі