Що нового?

Набір учасників Повний Місяць Хрещення Господнє (Олександр Зараєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 916 ГРН
Учасників: 0 з 26
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 36.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

ОНЛАЙН-вебінар головного АСТРОЛОГА Росії Олександра зараєва
Цілющі космічні енергії
17 січня, 19:00 по Мск
● прямий ефір
Медитація з Олександром зараєвим
ПРАКТИКИ з водою
Зцілення тіла, посилення енергетики

дорогі друзі!

18 січня у нас буде дуже рідкісне, дуже сильне і динамічний повний місяць, напередодні великого свята Хрещення Господнє.

запрошую вас на вебінар 17 січня, Де я розповім про енергії цих днів, і де ми зможемо спільно виконати медитацію на здоров'я і розширення свого енергетичного потенціалу.

зазвичай Сонце в з'єднанні з Плутоном викликає глобальні хаотичні події і зміни в світових суспільних процесах. В цей час ви відчуєте загострення пристрастей, який буде витати в повітрі. Дисгармонійно налаштовані люди обрушать ці енергії на саморуйнування, що спричинить погіршення здоров'я, конфліктні ситуації на роботі і в сім'ї.

наше ж завдання в іншому: направити ці сили на реалізацію своїх благих цілей, збільшення активності і життєвого потенціалу, напрацювання внутрішньої волі, стійкості, імунітету від спокус і спокус, що збивають нас з істинного шляху.

на медитації ми попрацюємо над тим, щоб вийти з-під впливу негативних родових, особистих або державних кармічних програм, знайти свій індивідуальний шлях, відповідний нашому вибору і нашому призначенню.
Це допоможе вам побачити глибше суть процесів, що відбуваються у Вашому житті і в навколишньому світі, дасть сили, щоб змінити тактику дій, зробити крок у бік своєї реалізації; застосувати нові ідеї і нові підходи, на які ви давно не наважувалися.

Стелліум, який незабаром створить Сонце при переході в знак Водолія, а також уран, що розгорнувся, будуть наполегливо штовхати нас до набуття внутрішньої свободи, до сміливості в прийнятті важких рішень, до трансформації своєї долі. Я б хотів, щоб ми використовували ці впливи для звільнення від вантажу минулих проблем і негативних емоцій, для виходу в новий простір чистих почуттів, правильних виборів, великих можливостей. І все це буде можливо для вас, якщо ви прислухаєтеся до того, про що я буду розповідати на вебінарі і зробите те, що я вам скажу.

Ретроградний Меркурій і Уран допоможуть нам закрити свої деструктивні кармічні програми, провести експрес-самоаналіз і відмовитися від старих, неефективних моделей поведінки. В цьому випадку ви пройдете період різких трансформацій на" світлій стороні"; на відміну від всіх оточуючих людей, вам буде нескладно орієнтуватися в тому, що відбувається, бачити більш повну картину світу, зберігати ясність розуму і тримати під контролем свої емоції, свою свідомість, своє життя.

під час цих 4-х опозицій планет відкриється дуже сильний портал зв'язку зі світом архетипів, завдяки чому ви зможете легше вийти на контакт зі своїм вищим безсмертним монадичним тілом. На медитації я допоможу вам прибрати ваші проблеми і блоки починаючи з самого фундаментального рівня - чакровой системи. Ми повинні будемо сформувати і закріпити у себе певний захист, який буде захищати нас від проникнення в ауру дисгармонійних енергій і темних сил, що закривають зв'язок з нашим духовним тілом і духовними вчителями.

Також Я хочу навчити вас створювати для себе так звану Воду Життя - індивідуальні ліки для позбавлення від фізичних і енергетичних хвороб. На енергіях Хрещення, екзальтованого Марса, під впливом потужної енергетики цього повного місяця нам вдасться зробити це для себе і надалі використовувати.


запрошую всіх зацікавлених людей на вебінар у прямому ефірі 17 січня!
Про те, що необхідно підготувати для участі в цих практиках, я напишу всім зареєстрованим учасникам завчасно на електронну пошту.
Буду радий зустрічі з вами в такий незвичайний вечір!

з повагою, керівник російської астрологічної школи Зараєв а. в.

На цьому вебінарі вас чекають:

● 2-х-годинна лекція Олександра Зараєва: повний місяць 18 січня і сила свята Хрещення Господнє.

● астрологічний прогноз. Перспективи найближчого місяця.

● рекомендації для зміцнення здоров'я, відновлення енергетичного балансу.

● Астро-медитація для посилення енергетики і звільнення від негативної карми.

● цілющі практики. Підключення до гармонійних Енерго-потокам, руйнування першопричин хвороб.

● Практики для енергетичної зарядки води, створення індивідуального "ліки" - води життя.

● програма на захист від деструктивних впливів, захворювань, неприємностей.

метод енергетичної зарядки води: Вода Життя

у цей період екзальтований Марс направляє на Землю особливу енергію, що володіє силою змінювати структуру води, надавати їй аномальні цілющі властивості. Так на Водохреща в церкві вода перетворюється в так звану "святу воду". Дуже схоже освячення води ми зробимо з вами під час даного вебінару, підключивши до цього процесу вплив гармонійних космічних енергій, а також енергії стихії води і стихії Вогню.

ця практика дасть вам можливість переформатувати свою енергетику, а також дозволить виготовити для себе сильні захисні талісмани, які будуть оберігати вас і ваш рід протягом 1 року..

енергетична пам'ять води має властивість перебудовувати структури рідини в нашому фізичному тілі. Розуміючи цю властивість, ми можемо провести містерію, яка направить потенціал цілющих космічних потоків на оздоровлення та омолодження вашого тіла.

Також я можу стверджувати на 100%, що після цієї практики обмінні процеси в ваших тонких тілах стануть більш гармонійними, і ваша енергетична основа стане більш цілісною і міцною.

на вебінарі Ви виготовите для себе Воду Життя, яка підходить саме вам і має зв'язок з вашою енергетикою. Протягом року ви зможете використовувати її як ліки для тіла і душі.

така жива Вода:

- сприятиме швидкому одужанню в разі хвороби,

- буде давати вам енергетичну і фізичну силу,

- буде прибирати наслідки негативних впливів (псування, пристріту, привороти, магічний вплив),

- допомагатиме в реалізації Ваших планів, втіленні намірів,

- буде налаштовувати Вашу енергетику і чакрову систему на стан гармонії.

є ще кілька магічних властивостей, які знаходить "заряджена" вода.

  1. Якщо вмиватися такою водою, то особа буде ставати молодше і красивіше.
  2. Якщо додавати краплю цієї води в воду, якою ви миєте підлогу, то в родині буде надовго з'являтися мир, любов, гармонійні відносини.
  3. Якщо додавати краплю в воду, якою ви поливаєте квіти, то вони будуть швидше рости, садові рослини – активніше плодоносити.
  4. Така вода допомагає лікувати хворих тварин, вони починають дуже швидко йти на поправку.
Як виготовити таку воду, я покажу вам на вебінарі. Вірніше, ми зробимо це разом, а також виготовимо свої Водохресні захисні талісмани, я розповім вам, як ними користуватися. Через рік ви мені розповісте, які зміни відбудуться у Вашому житті завдяки цим практикам. Обіцяю, вони будуть неймовірними!


https://privatelink.de/?https://zaraev.net/moonday180122?gcmes=20221555265&gcmlg=6570754
 
Угорі