Що нового?

Придбаний [Poweroflife] Рід. Системи та сценарії (Ольга Вербицька, Олександр Волосков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 43.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Ви отримаєте відеозаписи 4 вебінарів про сім'ю і рід.

Вебінари корисні всім, а особливо батькам, бабусям і дідусям.

Сім'я - дуже важлива складова, яка визначає якість життя кожного з членів. Енергії наших предків, бабусь і дідусів, батьків зливаються і реалізуються в нас і наших дітях. Ми повторюємо сценарії минулих поколінь, але іноді щось дає збій.

на курсі Ви дізнаєтеся про:
  • системі сім'ї: ієрархії її членів, ролі батька і матері, сімейній динаміці,
  • сімейних сценаріях, спадкових хворобах і як зробити так, щоб вони не передавалися,
  • енергії роду та її вплив,
  • ролі дитини в родовій системі, вплив на його здоров'я,
  • виявленні повідомлень від родової системи, виході з сімейних сценаріїв,
  • правилах безпеки при роботі з родом і сімейною системою.
запис 1. Ольга Вербицька
  • сімейне дерево і здоров'я дитини.
  • важливість родових систем, їх вплив на життя дитини у всіх аспектах розвитку.
  • Як діти повторюють сімейні сценарії минулих поколінь і чому.
запис 2. Олена Благова
  • Генограма як інструмент роботи з родовими програмами.
  • Як скласти генограмму-сімейну карту і навчитися її трактувати, побачити і усвідомити закономірності.
  • Як на нас впливає сімейне несвідоме.
  • Що таке синдром річниці.
  • чому не можна зберігати сімейні таємниці і як бути з виключеними дітьми (аборти, позаматкові, викидні, втрачені дітки).
запис 3. Жаннет Уралова Торе
  • зцілення батьківсько-дитячих відносин: життя без образ, претензій і очікувань.
  • Як включити родовий захист, Отримати підтримку роду для себе і близьких.
  • Що таке родова карма і пам'ять роду.
запис 4. Олександр Волосков
  • Сила любові і Сила роду.
  • як взаємини з батьками, дітьми, коханими, подружжям впливають на ваше здоров'я?
  • Прямий взаємозв'язок сімейних відносин з хребтом і тілом.

спікери вебінарів:


Ольга Вербицька - керівник Школи психосоматики, сімейний терапевт, гештальт-терапевт, психолог, фахівець по роботі з психосоматикою.
Олена Благова - практичний психолог, член Товариства емоційно-фокусованих терапевтів, член Міжнародної академії природничих наук,директор соціально-психологічного цента любов.
Жаннет Уралова Торе - шаман з роду Закіра Торе "білих небесних цілителів", майстер-вчитель, художниця, публіцист, член Асоціації фахівців компліментарної, альтернативної, народної медицини і психологів.
Олександр Волосков - інструктор з йога-терапії хребта, тренер міжнародного університету єдності, засновник цілющої системи і програм, пройшов власний шлях зцілення хребта від захворювань, що вважаються невиліковними.


https://privatelink.de/?https://poweroflife.online/clan_recs
 
Угорі