Що нового?

Придбаний Працюючий метод доставки листів до Inbox від 100 000 листів на добу

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 25000 ГРН
Учасників: 0 з 150
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 173.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Работающий метод доставки писем в Inbox от 100 000 писем в сутки


Тема навіяна складчиною, що є на просторах сайту, в якій автор стверджує що все дуже просто і все працює як годинник. Але під час особистої перевірки свого часу виявилося, що зовсім не так і не працює.
Тому на прохання трудящих буде створено цю складчину, де я постараюся в подробицях шляхом запису відео уроків розповісти про цей метод і не тільки.
Буде корисна всім як додатковий спосіб залучення трафіку на свої проекти або партнерські програми.

Принцип роботи:
Розсилка ведеться на пошти через imap. Я покажу де брати свіжі бази mail : pass, як їх обробляти, формувати лист і класти саме класти, а не відправляти вхідні папки. Так як відразу скажу IMAP протокол завантаження листів з поштової скриньки для певних поштових клієнтів і відправити щось imap неможливо.

Крім того, я покажу як збирати свою власну першу мільйонну базу, в процесі щоденних розсилок і відсіювання гудів для повторного використання.

Перевага такого способу розсилки:
  • Доставка на будь-які поштовики;
  • 100% Інбокс. Лист кладеться прямо в папку Інбокс і позначається як не прочитане;
  • У листі ви можете вказати будь-яке ім'я відправника та пошту;
  • Рандомізація заголовків, тексту, привітання та посилання не потрібна. Одержувач отримає та прочитає той лист, який ви сформуєте.
Що ви отримаєте:
  • Софт для чека пошт;
  • Детальна інструкція щодо його встановлення та налаштування;
  • Софт для доставки;
  • Софт для роботи з базами, склеювання, відсів та інше.
  • Список посилань на бази;
  • Підтримка протягом місяця.
Додаткові витрати:
  • Сервер краще не в РФ (тема сіра) - 1200-1500 рублів місяць;
  • Проксі socs 5 потокові - 300 рублів на місяць;
 
Угорі