Що нового?

Придбаний Практична аналітика в Excel (Сергій Конюхов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1361 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 61.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Вчиться, але вчать аналізувати цифри. Подекуди, дечому вчать. Але на це потрібен час, якого у мене не було. Висновок напрошувався сам-Самонавчання. Це займає набагато менше часу, але є одне "але"... літератури тлумачної знову ж таки немає. Принаймні в російській перекладі я не знайшов. Довелося звернеться до західного досвіду. Це дало свій результат. Я досить швидко досяг стелі в кар'єрі аналітика-як у фінансовому, так і кар'єрному сенсах. А тепер я готовий поділитися цим з вами.


рішення знайдено
Я не прихильник довгих оповідань, довгих лекцій. Я прихильник правила Паретто. На мою думку і досвіду 20% інструментів, дозволяє вирішувати 80% завдань. Питання одне-вибрати і знайти ці інструменти. Я їх знайшов і готовий навчити вас. Я вирішив запустити проект "Школа креативної аналітики" для того, щоб всі хто зацікавлений в якнайшвидшому розвитку своєї кар'єри змогли отримати максимально корисні знання в максимально короткий термін.

чого ви досягнете після проходження курсу?
  1. швидкий кар'єрний ріст
  2. Станете незамінною людиною в кампанії
  3. істотне поліпшення показників кампанії, якщо ви власник.
Вступний урок-у водному уроці ми розглядаємо такі теми як: чи потрібна Аналітика не аналітикам за фахом? Чи потрібно сьогодні вміння працювати з даними? Які основні вміння в роботі з даними необхідні кваліфікованому фахівцеві? Що в підсумку може принести наш курс.

другий урок - у другому уроці ми розглядаємо основні моменти роботи з великими масивами даних. Як їх обробити за допомогою зведеної таблиці. Як у зведеній таблиці провести розрахунки. Як побудувати діаграму на основі великого масиву даних.

третій урок-вийшла об'ємна таблиця. Що з цим робити? Вдивлятися в таблицю намагаючись знайти закономірності? Є інструмент, який дозволяє істотно полегшити візуальне сприйняття таблиць. Навчимося використовувати колірні шкали для полегшення сприйняття, навчимося виділяти потрібні нам цифри.

четвертий і п'ятий уроки-прогнозування. Хочете знати, як будуть розвивати ваші продажі? Вам потрібно зробити план на наступний місяць, квартал, рік? Без прогнозування вам не обійтися. Ми навчимося використовувати два найефективніших способи прогнозування показників. Після цих уроків ви завжди зможете зробити прогноз.

шостий урок-статистичний лікнеп. Але ви впевнені, що порахувавши середнє і роблячи висновок на підставі цього, ви не робите помилки? Знання елементарних статистичних показників допоможуть вам зрозуміти дані краще і не зробити необачних і збиткових висновків.

сьомий урок-Класифікація. Людина властиво все класифікувати. Класифікується все-нова інформація, відносини з людьми, навіть сімейні відносини. Часто ми це робимо усвідомлено, часто неусвідомлено. Але коли розмова доходить до класифікації даних ресурсу, принаймні усвідомленого ресурсу, нашого мозку не вистачає. Тут треба застосовувати якісь техніки. У сьомому уроці ми і навчимося усвідомлено класифікувати великі масиви даних.

восьмий і дев'ятий уроки – аналізуємо продажу. Як зрозуміти які товари у вас є драйверами, а які тягнуть ваше підприємство вниз? Як визначити які товари має сенс скоротити, а на які звернути особливу увагу? Для цього необхідний аналіз товарообігу. Ми вивчимо як просто і легко зробити класифікацію товарів, що дозволяє проаналізувати товарообіг.

десятий урок-вивчаємо взаємовплив показників. Як дізнатися як ряд одних показників впливають на цікавить нас показник? Як визначити ступінь цього впливу? Якщо впливає показник один або максимум два, то ще можна визначити цей вплив на око. Але якщо показників більше, то "на око" вже не буде працювати. Ми вивчимо інструмент, який дозволяє це робити.

одинадцятий урок-хто найкращі клієнти? Як визначити хто з клієнтів потребує особливої уваги? Ми вивчимо інструмент аналізу клієнтів, який дозволить вам легко вибирати групу найважливіших клієнтів, не звертаючи уваги на те скільки всього у вас клієнтів-100, 200, 1000, 100 000 або мільйон.

Дванадцятий урок Бонусний. Персональний урок присвячений тому як використовувати, отримані знання на практиці. які вакансії Шукати, що говорити на інтерв'ю, на що звернути увагу в роботі. Куди розвиватися далі. І багато іншого.
 
Угорі