Що нового?

Набір учасників Практична нутриціологія для професіоналів. Частина 2 (Марина Мальцева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 9008 ГРН
Учасників: 2 з 108
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 86.7 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Для кого і для чого я створила курс
"Практична нутриціологія для професіоналів"?


Спілкуючись з колегами-нутриціологами, я часто чую наступне: "Марина, ми вже добре розуміємо, які нутрієнти і в якій кількості повинні бути в раціоні дорослих і дітей, як грамотно провести детокс-програму, протипаразитарні програми і т.д. Але ось зустрічаючись з проблемою бронхіальної астми, ми губимося і не знаємо що робити...
  • у тата цукровий діабет, чим його можна підтримати?
  • Як допомогти дитині в підлітковому періоді вирішити питання акне і т. д. і т. п.
прикладів таких питань безліч!

Інше питання, чи реально компетенції нутриціолога може вистачити для можливості компенсації проявів хвороби і профілактики ускладнень?

я з упевненістю можу сказати-так!

знаючи механізми і причини формування хронічних недуг, причинно-наслідкові зв'язки, особливості дії синергетично підібраних трав'яних формул (акцент саме на них в даному курсі), ви зможете ефективно допомагати всім, хто готовий довірити своє здоров'я природним, натуральним інструментам, професійним фіто-комплексам і збагачувачам харчування (БАД).

Ніякої голої теорії - тільки ефективні схеми і оздоровчі програми!

Ми розберемо основи цілісного-холістичного підходу, в основі якого мій багаторічний досвід і понад 17 тисяч консультацій людей в різних містах, країнах і континентах.

програма курсу:

Нутриціологічна корекція наступних нозологічних форм:
  • алергія, псевдоалергія: поліноз, бронхіальна астма, хронічна кропив'янка, атопічний дерматит
  • захворювання ЦНС: розсіяний склероз, енцефалопатії, головні болі, психо - емоційні розлади
  • захворювання сечовидільної системи: камені і пісок в нирках, пієлонефрит, цистити, гломерулонефрит, кісти
  • інсулінорезистентність, подагра
  • цукровий діабет 1 і 2 типу
  • хвороби ОДА: остеоартрози, міжхребцеві грижі, зміцнення сполучної тканини
  • Лор-патологія і хвороби дихальної системи: синусит, гайморит, ангіна, фарингіт, трахеобронхіти, бронхоектатична хвороба, пневмонія
  • Шкіра і лімфа: лімфостаз, псоріаз, розацея, акне

    https://pronutritiology.com/profpart2
 
Угорі