Що нового?

Придбаний Практична школа усвідомленого розвитку. Самозцілення особистості, III рівень (Станіслав Лосєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 0 з 62
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 37 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

практична школа усвідомленого розвитку академіка С. і. Лосєва
Безлогічний метод усунення негативних програм

Це курс, на якому робиться глибинний аналіз всіх негативних програм підсвідомості і проводиться робота по їх усуненню. Одночасно на цьому рівні освоюються найдосконаліші інструменти роботи над собою, що дозволяють прибирати негативні почуття відразу з декількох подій.

Під впливом цих практик докорінно змінюється наша психіка.

Залишаючись зовні звичайною людиною, ви в корені відрізняєтеся тим, що ніколи більше ваша духовна міць не заграється в земні ігри і не стане разити отрутою руйнівних енергій навколишню реальність. На практиці це означає зникнення світу боротьби і виникнення основи для світу співтворчості з чого, власне, і починається процес самозцілення особистості.

Онлайн Захід.

чому вам потрібен цей курс?
  • Якщо ви хочете зрозуміти, що саме ви не так робите у своєму житті і як це виправити.
  • Якщо ви хочете звільнитися від вантажу минулих проблем, негативних програм і вільно будувати своє майбутнє як автор.
  • Якщо ви хочете накопичити більше енергії і життєвих сил для зміцнення здоров'я, розвитку і самореалізації.
  • Якщо ви хочете знайти душевний спокій і комфорт всередині себе і налагодити відносини з близькими людьми, стати усвідомленішими і щасливішими!
кожен учасник під час освоєння інструментів опрацьовує свої індивідуальні запити. Ви зможете прямо на курсі опрацювати свої запити і покласти початок позитивним змінам у своєму житті! По проходженню цієї школи ви все отримаєте домашнє завдання, і далі кожен продовжить роботу самостійно.

1 заняття:
Робота з негативним колодязем душі - 20 хвилин.
Перегляд відносин з самим собою.

2 заняття:
Робота з негативним колодязем життя душі - 40 хвилин.
Генеральне прибирання.

3 заняття:
Робота з негативним колодязем душі - 1 година.
Аналіз роботи з негативними колодязями душі.

4 заняття:
Танець звільнення зі страхом.
Велика Зірочка.
Робота з Вищим "Я".
Входження в потік живого часу.

з якими запитами можна прийти на навчання:
  • Хочу вирішити проблеми зі здоров'ям (хвороби, зайва вага), підвищити рівень енергії.
  • погані відносини з мамою (батьком, дітьми, рідними), не можу пробачити, помиритися, позбутися почуття провини.
  • не можу вийти з депресії, пережити горе, смерть близьких, розлучення.
  • Хочу врятувати шлюб! Погані відносини з чоловіком/дружиною.
  • Хочу полюбити себе і підвищити самооцінку, придбати впевненість в собі.
  • Не знаю, куди рухатися далі. Немає сил і розуміння, що робити.
  • Чому мені не вистачає грошей? Хочу почати більше заробляти, відкрити свій бізнес, позбутися боргів і фінансових труднощів.
  • Хочу знайти своє покликання, зрозуміти, чим займатися в житті.
  • Хочу досягти успіхів у роботі, навчанні, спорті.
  • Хочу позбутися шкідливих звичок.
Метод універсальний для будь-яких життєвих запитів, тому що ви працюєте виключно з вашими негативними емоціями і почуттями!

Як буде проходити навчання?

Онлайн курс проходить 4 дні з 12 по 15 березня о 19.00 - 21.30 по Києву
Автор методики навчить інструментам 3 рівня самозцілення особистості, розбере їх на живих прикладах.
Навчання відбувається в такому форматі: 30% теорії і 70% практики.
Під час освоєння інструментів кожен учасник опрацьовує свої індивідуальні запити. Прямо на курсі Ви можете покласти початок позитивним змінам у своєму житті! По проходженню цієї школи ви все отримаєте домашнє завдання, і далі кожен продовжить роботу самостійно.
https://privatelink.de/?https://l.akademiklosev.com/event_program
 
Угорі