Що нового?

Придбаний Практика здоров'я (Жимба Данзанов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 916 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 68 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Практика здоров'я

Спосіб життя-причина 90% хвороб, якими ми хворіємо, вважають лікарі тибетської медицини. Тому, немає такої таблетки, ін'єкції або супер-процедури, яка раз і назавжди позбавить від хвороби, якщо лікування не супроводжується зміною способу життя. Міняти щось, коли ти доросла людина, зі своїми звичками, а головне – зобов'язаннями, дуже складно. Але ми придумали, що з цим зробити.
Наш онлайн-курс "Практика здоров'я" допоможе поступово і плавно — день за днем, тиждень за тижнем — впровадити корисні звички, змінити спосіб життя і знайти здоров'я.

Що саме практикувати?

Основи здорового способу життя, так напевно. Здебільшого ми будемо займатися тим, без чого не проходить жоден наш день: харчування. Сну. Рух. Дихання. Ми будемо дбайливо звертати свою увагу на те, з чого день за днем складається наше здоров'я і фізичний стан. Так що можна сказати, що ще ми будемо практикувати усвідомлене ставлення до свого тіла і емоційного стану.

Курс "Практика здоров'я" - самостійний курс і не передбачає термінів по здачі домашніх завдань, онлайн зустрічей з кураторами.
  • самостійне вивчення матеріалів без куратора.
вступне заняття
Курс "Практика здоров'я" зроблений для всіх, хто хоче почати піклуватися про своє здоров'я. Поступово і плавно, день за днем, тиждень за тижнем курс допоможе впровадити корисні звички, змінити спосіб життя і знайти здоров'я.
Без різких рухів і серйозного навантаження ми впровадимо по одній новій корисною звичкою в тиждень. І будемо раді, якщо якісь з них залишаться з вами і після завершення курсу.

Вода
2 літри води в день-міф чи реальна користь? Чому від нестачі води виникають набряки і болить голова? А запивати їжу можна? У цій лекції ми розберемо найпопулярніші міфи про воду і навчимося пити воду собі на благо.

Харчування
У тибетській медицині немає поганих або хороших продуктів. Є ті, що не підходять за конституцією або з'їдені не в той час і не в тому вигляді. Сьогодні розповімо про секрети правильного харчування. І чому його іноді достатньо, щоб вилікувати хворобу

Сон
Дорослій людині необхідно спати 7-9 годин на добу і при цьому засипати і прокидатися в різні дні. Чому це так важливо і як досягти, якщо ви "сова", у вас маленька дитина або нервова робота (а то і всі разом разом), розповімо в сьогоднішній лекції

Рух і гнучкість
Чому краще зарядка 10-15 хвилин, але кожен день, ніж інтенсивне тренування раз в тиждень? Як полюбити фізичне навантаження, якщо ви"взагалі не про це". Навіщо кожному з нас вправи на розтяжку. У сьогоднішній лекції ми не тільки розповімо про користь руху і гнучкості, але і покажемо невелику зарядку, з якої рекомендуємо починати день

Дихання та емоційний баланс
Чи вмієте ви дихати? Впевнені, що на це питання Всі дадуть відповідь ствердно, адже раз ми існуємо, значить ми дихаємо. Але не все так просто. І для різних видів діяльності і різних ситуацій існують свої види дихання. Сьогодні ми розповімо чому це важливо знати, як за допомогою дихання навчитися керувати своїми емоціями і покажемо кілька дієвих технік

Стежимо за здоров'ям/заключна лекція курсу
Справжня турбота про здоров'я не має нічого спільного з іпохондрією. Турбота про здоров'я – це перш за все доброзичливе увагу до себе. На що звертати увагу – як запобігти хворобі-у заключній лекції нашого курсу
https://privatelink.de/?https://practice.healthpractice.ru
 
Угорі