Що нового?

Набір учасників [Pratrader] 4 паттерна + 1 Механічна торгова система + Курс по трейдингу

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 120589 ГРН
Учасників: 0 з 230
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 545.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Комплекс з 4 патернів, що дозволяє торгувати в плюс на різних ринках і таймфреймах.

* Автоматизована механічна торгова система. Окрема робоча система, не пов'язана з комплексом патернів. В даному комлпекте вона наведена для повноцінної демонстрації процесу створення системи: від спостереження деякого явища в ринку до повністю готової механічної торгової системи.

* Курс навчання, що охоплює всі необхідні аспекти трейдингу. Опис курсу нижче.

* Курс навчання трейдингу з наступним змістом:

  1. Що таке трейдинг?
  2. Хто може легко стати трейдером, а кому буде складно. Які особисті якості треба розвивати.
  3. Правильна постановка цілей.
  4. Цикл робочого процесу, workflow
  5. Як вивчати ринок? Що робити, що вивчати і на що треба дивитися,щоб знаходити робочі патерни. Бачення ринку і розуміння процесів, що відбуваються на ньому.
  6. Великий-великий секрет, без знання якого всі патерни,якими ви коли-небудь обзаведетеся будуть набагато менш ефективними, віддачу. Ключ до високої прибутковості, про який ніхто ніде не пише. Мій персональний грааль. І так, це серйозно і управління капіталом ні до чого.
  7. Огляд софта і ресурсів для перевірки патернів і автоматизації їх елементів
  8. Реальна торгівля, огляд платформ і порядок дій на різних ринках.
  9. Вибір брокера, на що звернути увагу. Введення/виведення грошей, податки.
  10. Психологія і дисципліна ручної торгівлі. Персональна нейронаука та розуміння власних реакцій та можливостей.
  11. Трейдинг, здоров'я і щастя. Яким чином трейдинг впливає на здоров'я. Як організувати торгівлю, щоб в результаті ви стали багатим, здоровим і щасливим.
  12. Основи автоматизації. Софт і основні прийоми.
  13. Технології маскування алгоритмів і систем.

https://privatelink.de/?https://pratrader.livejournal.com/373510.html
 
Угорі