Що нового?

Придбаний Правильне харчування-секрети здоров'я в тарілці (Олександр Пасько)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 662 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 36.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


ПРО ЩО ДАНИЙ КУРС?

Хочу тобі представити свій новий курс, який буде корисний тобі в будь-якому випадку: хоч ти тренуєшся за моїми курсами тренувань, хоч просто хочеш навчитися правильно харчуватися і поліпшити стан свого здоров'я без прив'язки до тренувань. Необхідність в курсі про здорове харчування" правильне харчування — секрети здоров'я в тарілці " назріла давно — ще в момент випуску мною першого курсу тренувань. Але тоді я ще не був до кінця впевнений в ефективності, однозначності і безпеки моїх знань, які стосувалися правильного харчування, і якими мені хотілося поділитися.

- ЩО ТОБІ ДАСТЬ КУРС?
Курс" правильне харчування — секрети здоров'я в тарілці " раз і назавжди навчить тебе правильно поводитися з продуктами харчування. Ти зрозумієш як тобі потрібно харчуватися відповідно до твоїх цілей, як схуднути або набрати якісну масу, як підтримувати здоров'я свого шлунково-кишкового тракту і здоров'я всього організму. Ти навчишся легко підраховувати калорійність свого раціону і співвідношення білків, жирів і вуглеводів в тих ситуаціях, коли тобі це буде необхідно. Також ти зможеш до автоматизму вибудувати свій режим харчування, який не буде тобі доставляти незручностей у повсякденному житті і легко привчить до мінімально необхідної дисципліни в їжі.

- ЧИ ПІДІЙДЕ ТОБІ КУРС?
Курс розрахований для тих, у кого немає проблем з шлунково-кишковим трактом. Необхідно бути здоровим і не відчувати проблем з іншими внутрішніми органами. Якщо у тебе є хоч якісь захворювання шлунково-кишкового тракту або інших внутрішніх органів, то утримайся від придбання курсу, або проходь його при спостереженні лікаря. Придбання курсу буде свідчити про те, що ти виконав умови, про які я тільки що написав.

  • ПРО ЩО ТИ ДІЗНАЄШСЯ ПІСЛЯ ВИВЧЕННЯ КУРСУ?
  • Детальна структура курсу:
  • навіщо потрібно правильно харчуватися
  • Як відбувається процес травлення
  • звідки беруться складності в режимі харчування
  • гормони та харчування
  • харчування і здоров'я внутрішніх органів
  • Що таке БЖУ
  • звідки береться співвідношення в БЖУ
  • Як рахувати калорійність і БЖУ
  • коли і навіщо рахувати БЖУ
  • Як потрібно харчуватися, щоб схуднути
  • Як потрібно харчуватися, щоб набрати вагу
  • Які продукти краще їсти постійно, а про які забути назавжди
  • про різні схеми застосування голодування і розвантажувальних днів. Навіщо взагалі це потрібно
  • Кето-дієта. Вуглеводне розвантаження-завантаження. Вуглеводне чергування. Що потрібно знати, щоб не нашкодити собі.
  • допоміжні речовини для поліпшення здоров'я шлунково-кишкового тракту і поліпшення травлення
  • У чому різниця в правильному харчуванні чоловіки і жінки
  • Які продукти найкраще підходять для підтримки працездатності на тренуваннях
  • Як залежить правильне харчування від віку
  • правила харчування відповідно до часу доби
https://bbright.club/pravilnoe_pitanie/
 
Угорі