Що нового?

Придбаний Правопівкульні рисовашки: 17 шедеврів за один день! (Наташа Єрофєєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 916 ГРН
Учасників: 0 з 86
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 11.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
За свій викладацький стаж я переконалася, що малювати дано кожному.
Більш того, я помітила, що правопівкульне малювання дає людині набагато більше, ніж просто малювання.
Я бачу, як через правопівкульне малювання Мої учні встановлюють контакт з тією частинкою своєї душі, яка просить творчої реалізації. Задовольнивши своє глибинне бажання самовираження і творчості, вони відчувають гармонію і повноту життя.

Правопівкульні Рисовашки: 17 шедеврів за один день!
Відео-курс " Правопівкульні Рисовашки: 17 шедеврів за один день!"я створила спеціально для тебе, щоб допомогти тобі стати художником - не тільки на папері, але і в житті! Рисовашки допоможуть тобі активувати праву півкулю, щоб" переключити " свій мозок в творчий режим. Ти отримаєш прості Ключі творчої активації, які ти зможеш самостійно використовувати як вдома, так і на роботі.
А ті художні шедеври, які ми разом з тобою намалюємо, будуть підтвердженням того, що ти талановитий і тобі все по плечу!

Цей курс створений спеціально для тебе, якщо ти:
  • думаєш, що не вмієш малювати
  • хочеш навчитися малювати
  • просто хочеш розслабитися і зняти стрес
  • хочеш здійснити свою давню мрію
  • знаходишся в творчому глухому куті
  • хочеш показати своїй дитині, як намалювати дерево, квіточку або пташку
  • хочеш весело провести час
  • для матусі, яка очікує на світ поява малюка (доведено, що правопівкульне малювання дуже позитивно впливає на емоційний стан мами, рисовашки допоможуть знайти внутрішній спокій, що позитивно позначається на майбутньому маленького чоловічка)
  • Якщо у відносинах з коханим настала криза і ви хочете знову знайти спільну мову (рисовашки володіють чарівним якістю восстанвлівать відносини)
  • Для підлітків і школярів - помічено, що малювання пробуджує в них інтерес до навчання
 
Угорі