Що нового?

Придбаний Прибутковий Вконтакте (Микола Абросімов, Віталій Андронюк)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 699 ГРН
Учасників: 0 з 34
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
заробляй від 2500 рублів в день, сидячи у ВКонтакте!
5 кращих способів швидко заробити у Вконтакте в 2018 році
Наш курс Вам підходить якщо ви:
шукайте додатковий дохід від 50 000 руб./міс.
не маєте навичок заробітку в Інтернеті
перебуваєте в декреті або сидите з дитиною
хочете вийти на новий рівень життя
ви вчитеся у вузі або школі
перебуваєте на пенсії і її вам не вистачає

що Ви отримаєте?
2500руб. хв. заробіток в день при виконанні всіх інструкцій
5 простих і зрозумілих відео з керівництвом до дії!
2 години зайнятість на добу,
працюєте з будь-якої точки світу
30 000 рублів реальна ціна інформації У інших компаній
заробляй від 2500 рублів в день, сидячи у вконтакте!

Особистий бренд
Ми навчимо вас створювати цікаві історії, що продає контент, оформляти свою сторінку в цілому, просувати себе і свої ідеї за допомогою особистої сторінки!
Заробіток від: 23 000 руб/міс і без обмежень

Оформлення спільнот
Навчимо вас красиво і грамотно оформляти спільноти, свої і на замовлення.Створення дизайну який буде продавати і зацікавлювати клієнтів!
Заробіток від: 15 000 руб/міс

Адміністрування
Професійне ведення спільнот, складання контент плану,визначення прайм тайму, виробництво контенту щодо запитів цільової аудиторії.
Заробіток від: 12 000 руб/міс

Таргетована реклама
Навчання по створенню і веденню рекламного Кабінету ВКонтакте, від професійних арбітражників з доходом від 100 000 рублів на місяць. Можна використовувати для реклами своїх продуктах, для заробітку на партнерських програмах або для налаштування на замовлення.
Заробіток від: 50 000 руб/міс

SMM агенство вконтакте
У Вашому місті є велика кількість бізнесменів, які будуть раді взаємодіяти з грамотним фахівцем вміє продавати товари та послуги через соц.мережа ВКонтакте.
Заробіток від: 100 000 руб/міс

Микола Абросімов
Вітаю Вас на нашому сайті!
Мене звуть Микола Абросімов і я вже більше 5 років займаюся інтернет бізнесом.Був час коли я шукав той самий метод заробітку, який підійде особисто мені і буде приносити бажані результати.
На цьому шляху пошуку було перепробовано близько 100 різних варіантів заробити гроші в мережі, але багато хто з них або вже віджили себе, або вимагали величезних зусиль і приносили маленькі результати.

Якого було моє здивування, коли я зрозумів, що люди шукають можливість абсолютно не там де потрібно.Але ж вона прямо перед нашим носом.
Всі ми сидимо Вконтакте, але лише деякі знають, що це золота жила і прекрасна можливість створити хороший і стабільне джерело доходу.
Ми представляємо вашій увазі топ 5 способів заробити Вконтакте за короткий термін. Всі методи перевірені особисто нами і неминуче приведуть вас до результату!

Віталій Андронюк

Драстуйте!
На зв'язку Віталій Андронюк. Я експерт в області Вконтакте з 3 річним стажем активної роботи. До цього я навчався на психологічному факультеті і займався маркетингом.

Вконтакте став для мене основним джерелом доходу, який пройшов випробування часом. Щомісяця дохід зростав, я дізнавався все нові і нові фішки, розробляв власні стратегії і техніки.

На даний момент я накопичив величезну кількість досвіду і знань, якими хочу поділитися з вами. Вконтакте-це соціальна мережа, яка дозволяє заробити кожному зручним для нього способом.

У нашому курсі ви знайдете 5 гарантованих способу зробити Вконтакте своїм джерелом доходу. Можете працювати з тими, які сподобаються вам більше або ж почати реалізовувати відразу все. Вибір за вами!
Детальніше на сайті, що продає:
https://privatelink.de/?http://vk-kurs.ru/
 
Угорі