Що нового?

Придбаний Принцип здоров'я. Тіло мрії. Тариф-Практика (Володимир Горохов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 8420 ГРН
Учасників: 1 з 145
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 60.4 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

теоретичний БЛОК

Розуміння основних процесів і покрокові інструкції для досягнення результату.

1. Харчування для здоров'я.
Розберемо функції компонентів їжі і їх вплив на твій організм: білки, жири, вуглеводи, ферменти, вітаміни і мінерали. Ти навчишся харчуватися і готувати продукти правильно без витрат часу і купи зусиль. Відучишся заїдати стрес і є ночами. Навчишся складати смачне меню, яке дозволяє худнути і не думати про те, що треба з'їсти або рахувати калорії.

2. Фізіологія здоров'я.
Розберемо процеси і взаємозв'язки, що протікають в травної, нервової, дихальної, імунної та м'язової системах. Ти усунеш причини поганого сну, високого стресу, низької енергії і мотивації, щоб відчувати себе відмінно. Зрозумієш причини появи проблем з травленням, алергії, головних болів, болю в спині, суглобах і назавжди позбудешся від них. Отримаєш покрокові інструкції, що і як потрібно робити.

3. Фізична активність.
Навчишся легко і не виснажуючи себе підтримувати фізичну активність з мінімальними зусиллями. Отримаєш набір вправ для підтримки стрункого тіла, які ти можеш робити вдома без спеціального обладнання. Навчишся методам швидкого відновлення після розумових, фізичних і психоемоційних навантажень.

4. Додатковий блок для тих хто на веганському або вегетаріанському харчуванні.
Поділюся знаннями в цій області, які дозволять вам без праці використовувати отриману інформацію і уникнути помилок на даному типі харчування.

5. Сесія відповідей на питання.
Отримаєш відповіді на всі свої питання.

✅ Всі уроки теоретичного блоку
✅ Сесії з відповідями на питання
✅ Додатковий модуль з психології: робота з обмеженнями
✅ Додатковий модуль по добавкам: біохакінг тіла для підвищення ефективності.
✅ Додатковий модуль по аналізах: розбір і ефективна оцінка стану всіх систем організму

https://chocoladking.ru/
 
Угорі