Що нового?

Придбаний Призначення душі або як стати вільною від обмежень (Тетяна Сокор)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 732 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

що Ви отримаєте, беручи участь в цьому тренінгу?
  • ми будемо працювати з цілінням станів, де ми відчуваємо себе не вибраними, не значущими, не можуть, сумніваються в собі
  • через архетипи Баби і Діда (мудрі люблячі батьки) зможемо взяти ресурс, не отриманий в дитинстві, без нього будь-які дорослі завдання, вирішуються з великими труднощами
  • через Архетип Курочки (люблячої матері) активуємо теплу підтримуючу маму всередині себе, це база для того, щоб завжди відчувати і вибирати справжнє призначення в житті
  • посилити стан внутрішньої сили, придбати енергію, впевненість, опору, незавимо від установок і переконань отриманих ще на етапі зачаття через контакт з "золотим яєчком" символом істинного призначення душі
  • зможете зробити прорив в тому напрямку, в якому ви вже давно ведете роботу
  • будемо активувати ресурс віри в себе, вміння діяти і йти по істинному призначенню своєї душі, без обмежень соціуума і роду
  • МК допоможе позбутися від невпевненості, отримати ресурси і відкрити двері про які ми тільки мріяли
для кого цей тренінг?
  • для всіх хто хоче запустити активацію справжніх бажань на рівні душі
  • для всіх, хто відчуває стану непотрібності, не вибраності зі світом, з клієнтами, з чоловіками.
  • для тих, кому актуальна тема залежності від думки інших людей, оцінок, критики, будемо працювати з посиленням жіночої енергетики, прийняття себе і свого тіла.
  • якщо знайомий стан засттеваю в страхах і саботажі не можу визначитися чого хочу і що до душі
  • тим, хто хоче змінити свій сценарій життя, відносин, фінансів позбутися програм "" Не можу "" не вийде"від синдрому самозванця".
  • якщо вам потрібна енергія на реалізацію великих проектів і цілей,для реалізації свого призначення.
https://privatelink.de/?http://tatyanasokor.ru/dujmovochka%20copy/
 
Угорі